Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok van olyan, hogy meglátjátok egy srác testét és annyira beindultok, hogy egyből lefeküdnétek vele (ismeretség nélkül, vagy a teste miatt)? És ha igen, akkor milyen az a test? (kort is légyszi)

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
én azért a fejét is megnézném. de ha csak bámulom , attól még nem indulok be rá, hogy még az isten se tudjon leállítani.mondjuk nyomjon egy jó kis profi-sztriptízt:D 20L
2010. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Az a csaj aki azon nyomban lefeküdne egy pasival, mert jó teste van (a pasinak)az egyszerűen úgymond "k*rva".


Mondom ezt fiúként.

2010. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tudok beindulni egy férfi testre.
2010. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

másodiknak: ahhoz nem jó test kell, hanem vastag pénztárca :P


Am meg nem tom velem még nem fordult elő :D 13/L

2010. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Csak a teste miatt nem, tudom, hogy én vagyok perverz, de nekem érzelmek is kellenek.
2010. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Olyan jó férfitest nem létezik hogy én beinduljak a látványától.
2010. jan. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ha az arca nem tetszik nem
2010. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ha meztelen akkor igen de elég kevés férfit szoktam meztelenül látni (kokrétan egyet se max képen v videon na azokkal lefeküdnék) de csak pl felsőtestre nem tudok beindulni csak nemiszervre
2010. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
9%
hehe akkor nem találkoztatok még velem xD nah most a viccet félre téve nem tom de myviprendin volt 20 csaj abből 7nek csak ugy simán alapból bejöttem és járni akartak velem és még van 13 akiknek még írtam ezt azt és full mindenkit beszerezhettem volna csak az a baj hogy ebből 6 olyan ronda volt hogy a halál megirigyelhetné ..xD azóta is van 1 barátnőm és megvok vele békében :) és ez nem csak test hanem nekem valami olyan láthatatlan jóindulatu aurám van hogy meglátnak már 70% hogy van valami és ahhoz beszélek még magamról ezt azt meg mutatok valami meg elviszem valahva kész meg van nyerve ego meg minden toom.. de ezt is embere válogatja :).
2010. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Istenem,mennyi álszent,prűd ember!!!Még szép,hogy van ilyen pasi/felsőtest!Én a vékony,de picit izmos pasikat kedvelem.Volt olyan,hogy még a testét sem láttam,csak úgy napközben,ruhában,hétköznap.Mégis elképzeltem,milyen lehet Vele az ágyban.Nem hiszem,hogy ettől ku..a lennék.Ilyet csak a f@pinák állítanak! :-D
2010. jan. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!