Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Online sportfogadásból, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online sportfogadásból, és pókerezésből élek elég jól kb 1,5 éve.Összejöttem egy lánnyal, megmondjam neki, vagy kitaláljak valamit hogy miből van keresetem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Miert ne mondanad meg? Szerintem ha 1.5 evig kitudtad vele huzni akkor azt jelenti hogy valamit jól csinalsz
2020. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgozol mellette szerintem nincs más választásod, mint rövidesen megmondani. Egyébként is első kérdések között szerepel ki mit dolgozik... Ha dolgozol, akkor egy kicsit halaszthatod is ezt a "vallomást", viszont elkerülni -ha tartósan is terveztek- nem tudod.
2020. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt nem tudom elkerülni.Majd kiderül mit szól hozzá.
2020. júl. 24. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki. Ha levezeted neki, hogy már 1.5 éve ezt csinálod, megtudsz élni és ha még el is tudsz tenni ( pl van tartalék, ha esetleg buknál) akkor szerintem nincs semmi probléma ezzel
2020. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne túl jó ötlet egyből egy hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot... Így is úgy is kiderül és ha zavarja akkor vége a kapcsolatnak. Ha meg eleve nem zavarta volna akkor majd az zavarná hogy becsaptad. Vállald önmagad, most ezzel keresed a pénzt, fogadjanak el így ahogy vagy.
2020. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#

Így van! Ha meg elbukom a bankomat, tudok kölcsönkérni tőle.:)) Na jó ez egy rossz poén volt.


Köszi a válaszokat! Ma este elmondom neki, mert már nagyon be van pörögve!

2020. júl. 24. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Királyság, de nehogyd elmondd! Most nem tudom a vonatkozó jogszabályokat, de anno mikor regulárkodtam, akkor nem volt egyetértés abban, hogy adózási szempontból mi, hogy. Asszem' azóta szigorodtak a dolgok, szóval ezt még a barátoknak se mondanám el!
2020. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja el mégis mit mondjon,mit csinál? A szülők tartják el,vagy a semmiből is megél? Esetleg belekeveredik vmi hazugságba? Sokáig ezt nem teheti!
2020. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!