Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyok 1,5 éve. A kapcsolat elejétől fogva is sok időt töltött tippmixxel, azonban akkor még annyira nem figyeltem a dolgokat.

Több veszekedésünk is volt az elmúlt időkben a játék miatt (főként internetes sportfogadás) ugyanis kb 100.000 hitel tartozást csinált magának a játék miatt, ugyanis a fizetés nagyrésze erre ment gondolom. Többször mondta, hogy már nem csinálja azt, amit régebben, hogy sokat eljátszik. Ennek ellenére május7-13-ig 50.000 Ft-t játszott el, amiből persze semmit sem nyert. Előttem titokba csinálja, de be tudok lépni az oldalra ( ő ezt nem tudja, tudom gáz),igy ebből tudom ezt az egészet. Ő 28 éves én 24. Mondhatjuk , hogy együtt élünk.

A fő probléma, hogy mindig panaszkodik, hogy nincs pénze, hétvégente rendszeresen túlórázik emiatt, ami végül fogadásra megy.. Minden más dologra sajnálja a pénzt, nagyon nem is megyünk sehova, mintha csak a játékra spórolna.

Nem tudom mi jogom van beleszólni abba, hogy ki mire költi a pénzét? Mert ha lenne rá pénze , akkor költse, de ha kajára is alig? A túlórák miatt folyton fáradt, ami azért befolyásolja a kapcsolatot, arról nem is beszélve, hogy azért dolgozik hétvégén , hogy legyen több fizetés, aztán tessék..



2015. máj. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Te döntésed, nem a gyakori kérdéseké.


24 éves vagy. Ha gyereket akarsz, és normális életre vágysz, akkor keresel mást.


Ha pedig azt akarod, ami most van (mert nem fog ebből 'kinőni'), akkor maradj vele.

2015. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyen ez a függőség :D nem tudsz rajta változtatni ha fejre állsz sem, hagyd ott.
2015. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tőlem egy esélyt kapna. Ha azt eljátsza szakítanék.
2015. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: és mire rájössz, hogy eljátszotta az esélyt a pénzetekkel együtt, addigra már ott egy gyerek, akivel nem tudtok mit kezdeni
2015. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magam is játékfüggő vagyok . Fuss ! Fuss ! Fuss ! Amíg nem késő ! Ez rosszabb ,mint az alcohol !
2015. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-Es te hol olvastál gyereket a történetben? Nem házasok és a leírás szerint nincsenek is közös kasszán. Én nyilván nem mennék hozzá ilyen emberhez, de mindenki magából indul ki.
2015. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: 24 éves és 28 éves valószínű idővel gyereken is fog gondolkozni, és ha még most szakít ezzel, akkor talán talál egy olyat, aki az apjának való. Az meg, hogy nem közös kasszán vannak, teljesen lényegtelen, a faszi így is úgy is eljátssza a pénzt akár közös, akár nem.
2015. máj. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veled valami nagyon nem okés, a kérdező azt kérdezte mit tennénk a helyébe. Én az ő leírását vettem alapnak, erre te nekem állsz, bírálod a válaszom meg hadoválsz olyan körülményekről amik max a te fejedben vannak. Az emberek nem mind úgy gondolkodnak mint te, ne akard belemagyarázni a te elképzeléseid más éetébe.
2015. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!