Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsonyabb emberek többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb emberek többet autóznak, hogy imponáljanak? Nyilván nem mindenki, mert ismerek extrém jó fej nagyon alacsony fiatal srácot családdal gyerekekkel aki bringázik mindig, de nagyon sok olyan alacsonyt ismerek aki ki se száll a kocsiból.

Figyelt kérdés
Lehet hogy nekik kényelmesebb a kocsi, jobban elférnek :) illetve azt vettem észre hogy nem szeretnek kiszállni, a kocsiból könyökölnek ki, vagy azt akarják beüljön mindenki beszélgetni. Legkevésbé azt szeretik ha hosszasan menni kell az utcán, mert akkor hülyén érzik magukat hogy jön szembe aki magasabb. Remélem nem miattuk van szmog :) Pedig az az ismerősöm sokkal jobb srác aki alacsony de mindig bringázik, mint azok akik hozzá vannak nőve a kocsijukhoz.

2020. júl. 24. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt a kedves "uram" miatt megcáfolnám, ugyanis 185 cm magas, de a kocsiból ki nem szállna! Haragszom is érte.

Képes 10 kört tenni a Lidl parkolóban, csak hogy minél közelebb tudjon megállni.

Már előre látom a vasárnapi bevásárlási akciónkat. 😂

Mi a lányommal direkt kiszállunk, addig elszívok egy cigit, még ő "megfelelő" helyet talál.


Szerintem nincs összefüggés a magasság és autózás között.

2020. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatot első válaszoló :)
2020. júl. 24. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

Tudod van a bosszantó eset, mint pl párom. Anyjával egy utcában lakunk, kb 300 méter van a két ház között. Basszus, kocsival megy. Ha nem, akkor a motorral. Mi az úristennek???

Mert mit tudom én, amikor szerszámokat pakol ki vagy be, akkor ok a kocsi, de csak lemenni beszélgetni, na nekem ez magas!

De még a 10 éves kislányomnak is.


Sajnos sok embernek olyan mint séta, áhh nem létezik.

Pedig de jó is tud az lenni.

2020. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább lusta embereket, vagy ritka nagy parasztokat ismersz. Nem tudom, hogy mi impnáló abban, ha valaki kikönyököl az autóból, és odaszól, hogy gyere Zsuzsi elviszlek egy körre.
2020. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na mondjuk ilyet azért párom nem csinálna, mert nyakon is vágnám! De különben sem bunkó. Lehet azért mert 185 cm magas? 😂

Aki kikönyököl, az egy bunkó paraszt, másrészt azt hiszi, hogy olyan nagy dolog manapság egy autó.

2020. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom akiket én ismerek olyanok hogy teljesen megváltozik az arckifejezésük, ha a kocsiban vannak nagymenőnek képzelik magukat, aztán ha ki kell szállni próbálnak pipiskedni magasabbnak tűnni. Nagy melák embereknél nem tapasztaltam ilyet hogy pl vagyunk egy 5-6 fős társaság, és szereti ha mindenki odagyűlik a kocsija ablakához mert ő a kocsival érzi egy egész embernek magát :) Magasabbak szívesebben kiszállnak. De vannak jó fej alacsonyak is akiken nem látni elsőre ezt, sőt van aki alig használja az autóját.
2020. júl. 24. 15:44
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös párod lehet hogy csak rutinból megy így, mert ha pl esik az eső nehogy megázzon, kocsit használja táskának sajnos, ott van a rekeszekben a cucc. Az még nem is akkora gond mint ha valaki napi 1 órát is vezet felesleges dolgok miatt.
2020. júl. 24. 15:48
 8/9 A kérdező kommentje:
4 nem ritka nagy parasztok, mondjuk 1 van alacsony akit ismerek és aki nagy paraszt is (a nulla vonzerő mellé), de a többivel csak tényleg annyi a gond hogy a vonzerejük nulla, hiába ülnek az autóban egész nap. Fura hogy miért ennyire autó mániások.
2020. júl. 24. 15:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azért nulla a vonzerejük mert alacsonyak, inkább az hogy a kocsi miatt azt hiszik hogy ők valakik, meg csak kocsis programokra jönnek :D De aki alacsony és bringás köztük sok a jó pasi.
2020. júl. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!