Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire egyeseknek, ha egy alacsony nő egy magas férfival van együtt?

Figyelt kérdés

Reggel találtam ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


A legtöbb választ lepontozták. Biztos vannak olyan nők, akik csak és kizárólag 180+ cm magas férfiakkal hajlandók ismerkedni, de szerintem a legtöbb alacsony nő azért van együtt a magas párjával, mert vonzódnak egymáshoz, megvan a kémia, szeretik egymás személyiségét. Ti mit gondoltok?

Mindkét nemtől szívesen olvasok válaszokat, de főként alacsony nők véleményére vagyok kíváncsi.



2020. máj. 28. 08:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem tudom,hogy miért pontozták le. De én 160 cm vagyok a párom pedig 183 cm.

Nekem alapból nem jönnek be a 180 cm-nél alacsonyabb pasik...

27/N

2020. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%

Sokkal jobban kedvelem a pici lanyokat, mint az NDKs uszono forma Ursulakat. Nekem mar a model csajok is olyan hosszuak mint a vonatfutty.


Egy picilany mellett meg en is Tarzan vagyok a normal formammal :)

2020. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Minden fáj nekik, ha magas, ha diplomás, ha jóképű...

Az a bajuk, hogy nem ronda, tanulatlan, alacsony, csóró, unalmas pasikra buknak.

2020. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

3-asnak igaza van.

Ez ez újabb 'magyarázat' a sikertelenségükre.

2020. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, 3-as.
2020. máj. 28. 09:11
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

Irigyek. Alacsony férfinak lenni tényleg szívás. A nők egyszerűen csak maguknál magasabbat keresnek. Mondjuk úgy 95+%-ban, mert azért nem ritka látni olyan párokat sem, ahol a nő a magasabb, általában néhány centivel.

És míg egy magas férfi minden nőnek számításba jöhet (én is ilyen vagyok), addig az alacsonyak nagyon hamar kiesnek. A női átlagmagasság 164 centi. Egy ilyen magas férfinak alig van esélye. Mert nagyobb részt nem elég magasabbnak lenni, hanem még szeret magassarkút hordani, és úgy legyen magasabb nála a férfi. És akkor ott tartunk, hogy kb csak a 155 alattiaknál van esélye egy ilyen srácnak. Ők már nagyon kevesen vannak. Csakhogy míg az alacsony srác ebből a kicsi szegmensből válogathat, addig az ott tartózkodó nők MINDEN FÉRFIBÓL választhatnak.


Én 188 centi vagyok, és imádom a törékeny pici lányokat. A gyengéim. Ők is imádnak engem. Nagyon igazságtalan, hogy ez ilyen.

Teljesen megértem az alacsony férfiak frusztráltságát ezügyben.


Bár az, hogy ezt itt és így fejezik ki, az butaság. Magasságra nem tudnak gyúrni, akkor lehetne agyra, kommunikációra. Ezzel lehet kompenzálni.

2020. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem "szemétség" , ha egy törpilla csak azért is a 180+ magas pasikra hajt. Miért nem jó neki a 170-180 közötti? És miért nem "hagyja meg" a magas férfiakat a tünde alkatú lányoknak?

Emiatt van annyi frusztrált 180 alatti pasi. Persze most nem arról van szó, amikor megismeri egymást egy alacsony lány és egy magas pasi és azonnal egymásba esnek, hanem arról, amikor egy ilyen kis minimano csaj teszi-veszi magát a magas férfiak előtt és lepattintja az átlagos magasságú ferfiakat, miközben ő az átlag alatti magassagaval egy 170 centis pasi melett is magassarkuban is alacsonyabb. Plusz nem értem, hogy miért jó, ha ki kell törnie a nyakát, hogy a párja szemébe nézzen. Az én barátom kb 13-14 centivel magasabb nálam, ami pont jó, ha magassarkú van rajtam, mert még úgy is magasabb nálam picivel, de ha sportcipoben vagyok, akkor sem kell kitornom a nyakamat. Szerencsére ő az a típus, aki szerint a magas nők a nőiesek a hosszú combokkal, ami evolúciós szempontból is vonzóbb, hiszen egy magas nő alkalmasabb az utódnemzesre, hiszen jobb a verkeringese, képes természetes úton szülni. Az unokatesom felesége pl nem volt erre képes a 160 centijevel, szegényt kétszer csaszaroztak, a doki alapból visszautasitotta, hogy megprobaljak a természetes szülést. Plusz a terhességet sem bírta jól. Nem hagyta el magát közben, de így is olyan volt a hetedik hónap után, hogy nem lehetett megkulonboztetni, hogy hol kezdődnek az egyes testreszei, szegény alig tudott mozogni. Ezért én örülök a közel 180 centis magassagomnak, mert így, ha várandós leszek, akkor sem leszek magatehetetlen

2020. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Mert az a tévképzetük, higy nekik csak és kizárólag azért nincs nőjük, mert alacsonyak. Holott ez nyilvánvalóan hülyeség.

Biztos van kivétel, de a nők többsége nem kifejezetten magas, csak nála magasabb, vagy legalább egymagas pasit szeretne. Viszont a nők atlagmagassaga 164 cm, a férfiaké pedig 176 cm. Tehát elég jelentős a különbség.

Egy rakás alacsony pasit ismerek, akinek van nője, akár felesége és gyereke. Mitöbb, anyám vagy 6 centivel magasabb apámnál.

A jelenlegi párom 197 centi, én 162. Őszintén szólva néha kifejezetten kényelmetlen ekkora különbség, az ideális olyan 175 centi körül lenne. De mivel mindenben tökéletes nekem, így a magasságával is megbarátkoztam. Tehát a közhiedelemmel ellentétben nem azért választottam, mert magas.

2020. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a magasság számít, önmagában nem elég.


Én 189 vagyok de sajnos nem vagyok jóképű. És így a magasságom nem sokat ér

2020. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%

A 3-as eléggé szélsőségekben gondolkodik, az utána lévő 2 meg adja alá a lovat. Tökéletes példái a felszínességnek, de ők aztán olyan normálisak mint az hogy felkel a nap. Jellemzően a fiatalabb korosztály gondolkodik így.

163 centi vagyok. Vannak hibáim amikről nem tehetek mert ezzel születtem. Pl magasság, arcforma, vagy a látásom állapota (szemcsis vagyok).

Ez van. Ezt kell elfogadni. Vannak értékeim is, de ezt a feminin hegymászók egyesületének nem fogom elárulni, úgyis csak centiket fog látni meg kilókat.

Azt hiszik az ilyenek hogy olyan marha könnyű ismerkedni (minimális lazaság, normális emberi hangnem, meg ápolt külső ide vagy oda) ezzel a magassággal. Képmutatóan a szemembe mondják hogy "sebaj, majd lesz aki elfogad egyszer valamikor". Aztán 2 hét múlva már az "esti hegymászást" tervezi valakivel. Ha esetleg emiatt a magasság-dolog miatt ideiglenesen és részlegesen kiábrándulnék a "szebbik" nemből előre is bocs.

Másrészt nekem is vannak sikereim, hiszen vannak olyanok akikkel lehet ennek ellenére csevegni. Megértem a nőket is, hiszen mind küzd önbizalomhiánnyal, és fel akar nézni a "nagy erős" férfira hogy nőnek érezhesse magát mellette. Holott önismerettel többre menne, de ebbe ne menjünk bele, max máshol és máskor.

Nem vágtam sosem hogy nálam alacsonyabb nők hogyan képesek kevesleni engem, holott én is magasabb vagyok, ha csak pár centivel is. Nyilván nálam magasabb nőnél nem próbálkozok, úgyis elküld a saját anyja micsodájába hol szépen hol nem.

Viszont pár centivel nálam alacsonyabb nőknél fogalmam sincs miért nyomós érv a 170 meg a 180 centi. Mármint egyénileg mit ad nekik pluszban. Szerintem velük (mai nőkkel úgy en bloc) szemben kevesebb is az elvárás férfi részről.

28F

2020. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!