Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek h ne legyek ilyen félénk? Mért nem tudok feloldódni idegen környezetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h amikor új emberekkel találkozok nem tudok velük beszélgetni, pedig próbálkozok, de olyan kínos az egész nekem .. nem tudok semmit mondani, kérdezni... ha olyan emberek környezetében vagyok akiket ismerek, mosolygós, vidám, viccelős vagyok ... de új környezetben megszólalni se nagyon merek :(

Mit tehetnék ez ellen, nagy aggaszt a dolog... Tudnátok nekem tanácsokat adni?

előre is köszönöm

16/L


2010. aug. 3. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igyá. anélkül senki sem tud amúgy.

vagy szerinted véletlen, hogy 3000 kezdődött el a civilizáció és 3000 éve találták fel a sört az Egyiptomiak?

2010. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így vagyok ezzel, szóval én is várom a válaszokat!


Igaz, hogy bak vagyok és amiatt vagyok zárkózott.

2010. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
okééé.... de azért mindennap csak ne ihatok:D megmondjuk sétálok egyik haverommal, találkozik egyik barátjával, és ismerkedni kéne, akkor h igyak? hordjak magammal mint a perwol reklámban szokták a perwolt? :D:D:D
2010. aug. 3. 15:39
 4/12 A kérdező kommentje:
én vízöntő vagyok, az jelent valamit?O.o
2010. aug. 3. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg közvetlenebb, beszédes emberek közeléb ekerülni, nagyon sokat lehet tanulni tőlük!

Én is elég szerényke voltam még általános iskolás koromban, de szerencsére a hugom egy elég nagyszájú lány, sok baráttal, stb.. így néha én is eljárogattam vele a társaságába, ahol nagyon sok nyitott ember volt, velük tök jól el lehetett beszélgetni, és szinte észre se vettem, mégis sokkal nyitottabb, közlékenyebb vagyok az emberekkel! Pedig nem volt szándékos, csak egy kis önbizalom kellett hozzá :)

2010. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és kérdezz, beszélj. Mást nem tudok mondani :D Én is ilyen vagyok egyébként (bár már fejlődtem egy icipicit). Nem olyan régen pl találkoztam ismeretlen fiúkkal és elkezdtem kérdezősködni :D Lehet idegesítő voltam kicsit, de jobb mintha mint a kukák ülünk egymás mellett. Azóta eltelt lassan 1 hónap, és már tök jó. Megy a poénkodás, beszélgetés. (még bele is estem abba akivel eleinte olyan cikis volt a helyzet) :D

Szóval próbálkozni kell, törni a dolgot. :)


21/L

2010. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"én vízöntő vagyok, az jelent valamit"


akkor tűzoltó leszel, nem katona, nem is vadakat terelő juhász!

2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..... és mondjuk beszédtémákban nem tudnátok segíteni... szóval ha ismerkedek valakivel mikről kérdezgessem, vagy mit mondjak?
2010. aug. 3. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:
gondolj a szexre h milyen jó lesz majd:P
2010. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
xD xD
2010. aug. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!