Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek h ne legyek ilyen félénk? Mért nem tudok feloldódni idegen környezetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h amikor új emberekkel találkozok nem tudok velük beszélgetni, pedig próbálkozok, de olyan kínos az egész nekem .. nem tudok semmit mondani, kérdezni... ha olyan emberek környezetében vagyok akiket ismerek, mosolygós, vidám, viccelős vagyok ... de új környezetben megszólalni se nagyon merek :(

Mit tehetnék ez ellen, nagy aggaszt a dolog... Tudnátok nekem tanácsokat adni?

előre is köszönöm

16/L


2010. aug. 3. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok.. Esetleg történt veled valami régebben, amiért ilyen vagy? Mert velem igen.
2010. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Talán az lehet, hogy ált. suliban fogszabályzóm is volt, meg szemüvegem is, meg teltebb is voltam(azóta már fogytam), és sokan csúfoltak meg ilyenek..... de amúgy nem tudom mi lehet :/
2010. aug. 7. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!