Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz ez így?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, aki meghalt, a barátnője 1 hónappal később elmondja egy videóban, hogy hát az első 2 hét milyen rossz volt, de mostmár ne kívánjanak már neki részvétet, mert túl akar lépni. Majd naponta tolja a vigyorgós, barátnőzős képeket, és törli az összes közös képet a pasival, úgy hogy kb 2 hónapja halt meg a szerelme. Akkor ez a kapcsolat egy rakás kakit ért?
2020. júl. 26. 17:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, de egy 15 év biztos volt köztük.
2020. júl. 26. 20:17
 12/15 A kérdező kommentje:
Aki szóvátette neki (én nem), hogy ez tiszteletlenség az elhunyt felé és esetleg nem kéne napi vigyorgós képeket posztolni azt lehordta mindenféle aljas, gonosz trollnak. Pedig szerintem néhány tanácsot érdemes megfogadni.
2020. júl. 26. 20:34
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

9#

Mi ez ha nem becsmérlés "szerintem gáz" "rakás kakit ér". Aki így vélekedik mások kapcsolatáról, annak semmi köze nincs hozzá hogy ki hogyan gyászol.

Amúgy meg mit pattogsz rajta? A pasinak ő kellett vedd tudomásul.

2020. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Aki a nyilvánosság előtt vállalta ezt, annak azt is vállalnia kell, hogy az emberek beszélni fognak róla. Egy faluba is mindent kibeszelnek az emberek csak nem az interneten hanem a kisboltba meg a postán. Nem mocskolta senki, az hogy fura és azzal ahogy a SZERINTEM szot használja az ember, a saját véleményét kívánt kifejteni. Én vállalom, szerintem fura, de valóban ő tudja.
2020. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Vicces vagy 13as.
2020. júl. 27. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!