Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányszor kell összetörjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányszor kell összetörjék egy ember szívért, hogy végleg feladja és ne nyíljon meg senkinek?

Figyelt kérdés
Hány szívtörést fogok még kibírni? És miért van az, hogy amint leszarom a férfiakat mindig jön egy jól átbassza a fejem...
2020. júl. 26. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan mik a tapasztalataid?
2020. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most legutoljára már nem is tudom mit éreztem...sírni akartam volna de egyszerűen már sírni sem tudok, már nem is tudom mit érzek folyton csak addig mutatják másnak magukat míg meg nem kapnak utána meg felszívódnak....
2020. júl. 26. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Azért van, mert borzalmas a kisugárzásod. Szörnyű ez az önsajnáltató rinya. Majd ha megtanulod kezelni a rossz élményeidet és nem örökös áldozatként tekintesz magadra, akkor majd elkerülnek azok, akik kihasználják a gyengeségedet. Te tartod benne magad ebben a helyzetben. Biztosan haragszol majd rám amiatt amit írtam, de minél hamarabb tudatosítod ezt magadban, annál hamarabb fog javulni az életed.
2020. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy valamit neked is máshogy kéne tenned?
2020. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
50%
Szerintem ez attól is függ,hogy a rossz tapasztalatok mellett jót is kapsz-e, reménykedő az alkatod esetleg,vagy külső nyomàs miatt törekszel a pàrkapcsolat létesítésére.
2020. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy se kellett. Elég ehhez valami ismeretlen személyiségzavar vagy valami ehhez hasonló dolog.
2020. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Körülbelül 50-szer.
2020. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Elég egyszer is, ha az jó Istenes...
2020. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell végleg feladni, egyszer úgyis eljön az a férfi, akivel lehet normális párkapcsolatot kialakítani - de ehhez neked is fejlődnöd kell! Régebben én is könnyen megnyíltam a párkapcsolataimban és borzasztóan esett, amikor nem ugyanezt kaptam vissza. Ma már sokkal jobban leszarom, ha ilyen történik. A "szemét pasikat" pedig úgy tudod kiiktatni az életedből, ha jó emberismerővé válsz. Ennek az a legegyszerűbb módja, ha megtanulsz kétszer annyit figyelni, mint beszélni.
2020. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nrm a fuckzone-ban kotottel ki?
2020. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!