Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyan házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt olyan házas ember aki beleszeretett egy másik szintén házas emberbe?

Figyelt kérdés
végül lett valami köztetek? Vagy elfolytottátok? Meddig tartott? Mindketten szerelmesek voltatok? Melyik fél vetett véget a kapcsolatnak és miért?
2020. júl. 24. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ugy volt hogy en nem tustam hogy van vkije.füzött nyomult udvarolt jartunk beleszerettem es utana derült ki mikor a csaj boritotta a bilit es ezert dobta csak ki a masikat.(eleve hogy engem megtartson, es nem volt szüksege a hisztire a masik oldalrol)

Ki kellett volna lepnem ilyen ember mellöl de akkor mar szerelmesen nem ment.


Nem egybm sracbol itelek! Nem egy srac volt az eletemben aki ugy udvarolt hogy az egesz hatterét letagadta. Egyedül van nincs senkije küzd harcol ertem szerelmet bizonygat es csak amikor màr megfogott, akkor dobja a nöt. Es en akkor esek pofara.hogy megint olyannal vagyok aki hütlen tipus.

2020. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Raadasul az egyik exemnek az exe kb mintha en lettem volna. Ugyanazt tanulta mint en ugyanugy szerelmes volt es aranyos stb.nem is ertem miert tette ezt vele. En nem voltam màs nö, csak egy màsik nö.es ennyi volt csak a különbseg.
2020. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért akkora bűn az ha valaki liánozik. Nekem /nő vagyok/ régen az egyik barátnőm csinálta minkig ezt. Neki mindig volt kapcsolata. Akkor szakított "Gyuszival" amikor már megvolt "Zsolti". Emberek vagyunk. Mindig a jobbat keressük. A szerelmet. Miért olyan nagy bűn ha valaki nem akar két szék közül a pad alá esni. Velem ez régen előfordult. Mert én hülyén becsületes voltam. Tudtam a kapcsolatom már nem az igazi, más tetszik, mással szeretnék lenni. Szakítottam. a.) amikor volt kiszemeltem: Kiderült barátnőnek nem kellek neki. b.) amikor nem volt: Fél év is eltelt mire akadt számomra elfogadható. Azt gondolom legyen büszke magára az a férfi vagy nő aki miatt szakít a másik fél. Tehát őt választja.
2020. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek ilyet,lett volna több is köztük.Az egyik elvált a másik meg rájött mégis jobb a feleség.
2020. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én igen. Ő nem tudom mit érez. De megszüntetem a kommunikációt, nem találkozom vele, és nem válaszolok az üzenetekre, ha személyes ügyben ír és nem munka
2020. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*végül lett valami köztetek?


Miért nem kérdezed meg egyenes attól akitől érdekel? Miért irkálsz ki kérdéseket a gyakorira, hogy megtudd amire kíváncsi vagy?


Nem lenne egyszerűbb az adott illetőnek egyenesen feltenni a kérdéseidet, mint nyitogatni az ostoba kamukérdéseket?

2020. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Miért akkora bűn az ha valaki liánozik."


Ez egy érdekes kérdés. Bűnnek én nem nevezném, de szerintem rossz gyakorlat.


A két szék metaforája nagyon találó arra, miért tartom antipatikusnak: nekem olyan az egész, mintha csak az lenne a lényeg, hogy én magam ülhessek valahol, a partner ehhez csak eszköz.


Továbbra is megértem a motivációt, és nem is ítélem el. Ezzel együtt képtelen vagyok teljesen megbízni valakiben, akiről tudom, hogy a legfontosabb szempontja az, hogy ne legyen egyedül. Komoly párkapcsolatot ápolni úgy nem lehet, hogy az egyik fél abban a pillanatban, hogy meginog a helyzet, már kifelé nézeget. Ez nem fair.


A kérdésre válaszolva: közelebbi ismeretségemben nincs ilyen, de ismerek egy házaspárt, akik úgy jöttek össze, hogy tulajdonképpen sógorok voltak előtte, azaz az előző házastársaik testvérek. Azt pontosan nem tudom, hogyan történt, de azóta azt hiszem össze is házasodtak.

2020. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen történetet ismerek. Volt ahol megálltak és megpróbálták rendbe hozni a kapcsolatukat, volt ahol mindketten váltak és összejöttek, s olyan is ahol asszimetrikusan alakult a dolog (azaz megbeszélték, az egyik elvált, a másik meg visszatáncolt).
2020. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy ő szerelmes volt-e, arról csak ő tudna nyilatkozni.

Megpróbáltuk elfojtani. De úgy elég nehéz, ha mindig utánam nyúl.

Ha belementem volna, mindig kihátrált. Őrülten szerelmes voltam, többször megcsinálta, hogy megkeresett és rögtön utána dobott. Mivel szeretnék életben maradni és még egy ilyet nem élek túl, az egyetlen jó megoldást választottam: tiltottam mindenhonnan.

2020. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, így ismerkedtünk meg, férjemmel nem volt intimitás (6 évig voltunk együtt) az ő felesége meg hát annyit tudtam hogy nem szerelemből szerette és nem találta magához képest a legjobbnak, azóta 8 éve együtt vagyunk, 2 közös gyerek lett, munkahelyen ismerkedtünk meg.
2020. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!