Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám főnöke folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám főnöke folyamatosan zaklat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy céges rendezvényen találkoztam apukám főnökével. Egész jól eltudtunk beszélgetni. Nagyon kedves volt, korához képest jól is néz ki. A céges buli után, egy kávézóban voltam az egyik barátnőmmel. Ez a férfi is ott volt, folyamatosan bámult. Miután elköszöntem a barátnőmtől, a férfi utánam jött, javasolta hogy üljünk be valahová vacsorázni, én elfogadtam nagyon jót beszélgettünk. Majd fel ajánlotta, hogy hazavisz. Útközben azt mondta, hogy egy fél percre be kell ugrania az irodába, de utána mehetünk is tovább. Mivel a vacsora közben egy kis alkoholt is fogyasztottam, és teljesen kívántam a férfit, így bementem én is az irodába és lefeküdtünk egymással. Eddigi életem legjobb szex élménye volt. Majd ez még egy jó párszor megtörtént. Barátnőimmel 1 hetet voltunk a Balatonon. Több este is elutazott hozzám, nagyon jó éjszakákat töltöttünk együtt. Sokat beszélgettünk, egyik este mondtam neki, hogy szeretném ezt a kapcsolatot befejezni. Neki is van családja, gyerekei. Azért csak 35 év a korkülönbség közöttünk. Illetve ismerkedem én is egy sráccal, szeretnék rá koncentrálni. Ekkor elkezdett ordibálni, hogy én vele nem szórakozhatok, ő nem egy játékszer akit csak úgy eldobok. Ekkor meg is pofozott, és a parkolóban kirakott az autóból. Azóta az éjszaka közepén is hívogat, szuszog a telefonban, vagy azt mondja, hogy látni akar, nagyon kíván. Mivel folyamatosan nemet mondok neki. Most utoljára azt mondta, hogy apának elfog mondani mindent, és ki fogja rúgni. Ha ma este nem találkozok vele. Én nem szeretnék már vele találkozni, félek is tőle. Azt sem szeretném, hogy apukám miattam veszítse el az állását, vagy tudomást szerezzen a dologról.
2020. júl. 28. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Leulsz apaddal es elmeseled neki első korben. Aztan ha zaklat, akkor felveszed miket mond es feljelented.
2020. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kikerülni apukádat. Nem érdemes a zsarolásának engedni, eszedbe ne jusson találkozni vele, kénytelen vagy elmondani apádnak, még azon az áron is, ha kirúgják, vagy ő maga mond fel. Remélem tettlegességig nem fog fajulni a dolog.
2020. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Akkor te meg elmondod a feleségének. Egyébként nem az eszedről vagy híres a faluban, ugye?
2020. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Igazi ostoba voltál. Max beégsz apád előtt. Apád helyébe elgondolkodnék, hogy jó pár atyai pofont nem kaptál meg.
2020. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván tudom, hogy hibáztam. Azt viszont nem szeretném, hogy az én hibáim miatt apukámnak lenne problémája.
2020. júl. 28. 15:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt bírom, hogy egy az idős korhoz igen csak közelítő ember játssza a kislány szerepét:D
2020. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Más szabad pasi nem volt csak családos ember, aki ráadásul apad főnöke. Te komolyan azt hitted ebből jól jössz ki? Hogy nem fog visszaelni a helyzettel? Most sok választásod nincs, ha nem hagyja abba elmondod apádnak.
2020. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a pasi nagyon nincs abban a helyzetbén, hogy pattogjon. Ha zsarol, zsarold vissza, neki kellemetlenebb lesz a felesége, céges kollégák előtt, ha kiderül, meg gondolom apádnak is lenne egy-két szava hozzá.
2020. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nyilván az elején nem gondoltam, hogy Ő majd nem tudja lezárni ezt az egészet. Azt hittem, hogy csak egy kaland leszek az életében.
2020. júl. 28. 17:12
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Ja biztos egy 50es 60as pasinak a 20as eveiben jaro hamvas pna csak futokaland. Szted kit dgna szivesebben. Teged vagy a vele egykoru asszonyt..



Viseld a kovetkezmenyeket. Apadat sajnalom ha kirugjak. Nem lenne torvenyes de nem olyan nehez talalni indokot..

2020. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!