Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderező nők! Tinderen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderező nők! Tinderen a megjelenő férfi profilok nagyjából hány %-át húzzátok jobbra? Válasszátok ki az alábbiak közül:

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 16:58
A kérdező szavazást indított:
0-10 %
10-20 %
20-30 %
30-40 %
40-50 %
50-60 %
60-70 %
70 % vagy több
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
En csak poenbol probaltam ki egyszer, de eleg kinos a felhozatal. Megjegyzem, a jokepu sracok is kinosak, elolvassa az ember a leirasukat es kb szegyellem magam helyettuk. Ezert nyomtam az elsore. Aki nem tetszik, az ertelemszeruen kuka, de az is kuka, akinek nincs leirasa, csak par kep, az is, akinek unalmas a leirasa, az is, aki eroltetetten akar erdekes / vicces lenni... :D
2020. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0-10
2020. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 30. Nagyjából minden harmadik bejön vagy legalábbis jó belsővel tudnám szeretni kapcsolatban is.
2020. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom

Van h sorozatban jonnek nekem tetszo pasik van h sorozatban nem tetszok.

Nem igen van olyan h minden harmadik vagy negyedik...

Kepek leiras nezek mindig ha hianyzik valamelyik mar kuka. Szinten ha csak emotikonokat kepes kitenni ...

2020. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0-10% közt húzok jobbra, de nálam is több minden belejátszik a döntésbe, nem csak az, hogy hogy néz ki
2020. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!