Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozni fog ? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozni fog ? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal és hétvégén indulunk egy közös nyaralásra.

Még nem feküdtünk le egymással,nem történt semmi még petting sem.

Szerintetek most hogy több napot együtt leszünk fog próbálkozni? (Ő 25 éves,én 19) vágyom már nagyon rá és arra hogy megtörtènjen de ugyanakkor én nem szeretnék kezdeményezni,várom hogy ő lépjen.

Szerintetek megtörténik majd ? Ha igen akkor hogyan fog kezdeményezni? Szerintem félne hogy én nem szeretném, fogalmam nincs mi lesz majd vagy mit gondol a fejében



2020. júl. 28. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció?! Milyen kapcsolat az, ahol az alapokat sem vagytok képesek megbeszélni?
2020. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Atyavilág!

19 évesen még csak rámosolyogni se próbáltál? A kezét se fogtad meg?

Nem semmi...

Tudod: egyenjogúság van. Ti harcoltatok érte: akkor most élvezd ki az előnyeit!

Nyugodtan kezdeményezhetsz, csak óvatosan.

2020. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#3

19 évesen a kezéz se fogtad meg.

24 éves lány vagyok még szűz ,sose csokoloztam ,nem érintetem még férfit ,igen eből jól gondolod a kezét se fogtam még meg.:)

2020. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég baj.

Ismerkedned kellene, méghozzá aktívan. Egy lánynak elég mosolyogni, az már sokat jelent.

2020. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kezdeményezz. Előbb csókold meg, simogasd. De ugyis érezni fogja ha igazán akarod. A csók megmutatja hogy mennyire vágysz a másikra.
2020. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy legalább öleld át búcsúzásnál...
2020. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kommunikáció? Ezt te sem gondoltad komolyan,beszélünk mi de arról hogy épp mikor fogunk szeretkezni mit beszéljünk? Azt adja a helyzet.

És szoktunk mi ölelni, csókolni egymást de még így a szex soha nem jött szóba és kíváncsi voltam hogy most hogy együtt leszünk pár napig megfogja lépni vagy nem

2020. júl. 29. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha itt tartotok, akkor ne ezzel folytassátok.

Először ismerkedjetek egymás testével.

Simogatás a ruhán keresztül, majd a ruha alatt, takaró alatt, és így tovább.

Ne ugorjátok át ezeket, mert sajnálni fogjátok később. Olyan csodálatos dolog lehet ez, ahogy egyre több dolog történik, amit kár lenne kihagyni.

Ne egy napot szánjatok ezekre.

2020. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De, komolyan gondoltam. Normális, működő kapcsolatban a szexről is beszél az ember. Normális kapcsolatban nincs az, hogy random idegeneket kérdezel, hogy vajon meglépi-e, mikor fekszetek le egymással. Komolyan kérdezem, hogy szerinted az milyen kapcsolat, ahol nincs érdembeli beszélgetés a kapcsolatról, nincs őszinteség és elvárod, hogy ő lépjen, te meg nem teszel semmit az ügy érdekében?
2020. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell beszélni, hogy "mikor döntesz már meg?"

Lehet normálisan beszélgetni erről is, és elmondhatod a vágyaidat. Ha már nem mersz lépni.

2020. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!