Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves férfihoz 24 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfihoz 24 éves nő túl fiatal?

Figyelt kérdés
Túl nagy korkülönbség? 34 éves férfi nem akarhat semmi komolyat egy ennyivel fiatalabb lánytól?

2020. júl. 29. 03:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A dolgot nehezíti az, hogy a munkahelyemen van ez a férfi.. Finoman szólva az egyik főnököm a sok közül..

Nem próbálkozott be, meg semmi. Nyilván nem engedheti meg magának. De a levegő ott zizeg köztünk, ahogy odajön és megker valamire, hogy ezt és ezt csináljam meg. Meg amikor a szemembe néz, akkor úgy néz rám, mint aki a vesembe lát. Mint aki igyekszik a szemezesben "kielni" magát, mert mást nem csinalhatunk..

😅


Persze ilyenkor vannak, akik azt mondják, "már miért ne lehetne semmi, nem kell tudnia senkinek, hogy kavartok, 21. század van, élvezd.. Stb". De én ilyenbe sosem mennek bele, max fantázia szintén végiggondoltam, miközben tudom, hogy ez max munkahelyi szemezes marad.


Mégis érdekel ettől függetlenül, ha netán a későbbiekben egy 10 évvel idősebb ferfiba szaladok, hogy ez mennyire gáz ez a korkülönbség, vagy megszólandó. Nem szeretném, ha az emberek emiatt elitelnenek. Bár tudom, manapság a 10 év sokaknak semmi és simán belefer, főleg, hogy a korombeli lányok előszeretettel vannak együtt 40+ - os pasikkal, mégis én ha együtt is lennék egy ilyen idős férfival, nem a pénze miatt tennem, ahogy sok korombeli lány. Meg nem tudom, hogy igazából az a férfi is miért is van együtt ennyivel fiatalabb lánnyal. Nem e csak a szex miatt. Tisztelet a kivételnek.

2020. júl. 29. 03:13
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Miért mi válaszoljunk? Kérdezd meg a 24 éves nőt.
2020. júl. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

😁 Bocsi. A 24 éves nő benbe van.

Akkor a 34 éves fazont kell kérdezni. 🙂 Józsi-Lajos-Pityukám, dugunk délután? 😁🙃😋

2020. júl. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt a hapsi, vagy mi gondod van?? 1-2-es voltam.
2020. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy foglalt e.. Munkakapcsolat van csak köztünk. Semmit nem tudok a magánéletéről. Úgy mondom, hogy kerülget engem, de semmi több.
2020. júl. 29. 03:53
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen jó korban. Csak azon múlnak a dolgok, hogy neked mennyire van már felnőttes gondolkodásod. Ha még a bulizáson, piáláson, utazgatáson, felelősség nélküli céltalan szórakozáson jár az eszed főleg, akkor biztos fognak felmerülni problémáitok. Ha már fejben is felnőttél (és persze ő is), akkor működhet a dolog.
2020. júl. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

"..Nem kell tudnia senkinek".És miért nem?

Azt nem értem,hogy mit ködösítesz.

Tulajdonképpen mi is a gondod?

Amúgy nem számít tíz év.

Az én párom 13évvel fiatalabb.

F

2020. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy csak belelátod...
2020. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Emberfüggő is, de általában igen. A közhiedelemmel ellentétben a nők jóval később válnak felnőtté, mint a férfiak. 30 év alatt nincsenek is nők, csak kislányok.
2020. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Korban teljesen megfelelő, ezt tapasztalatból mondom..

A kérdés inkább a "többi részen" van.

2020. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!