Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban élő nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő nőkkel szerintetek előfordul olyan, h olyasvalakivel ismerkednek meg, akivel simán összejönnének ha nem lenne kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, h amikor a nők kapcsolatban vannak és összeismerkednek egy teljesen normális férfival akár munkahelyen akár ismerösi körben bárhol, szerintetek ennek a férfinak lenne esélye náluk ha nem lennének kapcsolatban??

Szoktak a nők arra gondolni, h ha nem lennének kapcsolatban akkor azzal a pasival kérdezés nélkül összejönnének mert minden stimmel vele??

Mielőtt itélkeznétek, nem megcsalásra gondolok vagy ilyesmire hanem szerintem a nők is meg tudnak itélni valakit, h számukra az a pasi esélytelen vagy teljesen rendben van belsőre és külsőre és ha nem lenne barátjuk, akkor potenciális barát jelöltként tekintenének rá....



2020. júl. 29. 22:54
A kérdező szavazást indított:
a nők kapcsolatban kizárólag a barátjukra koncentrálnak, semmilyen más pasi nem érdekli őket semmilyen szinten
bár kapcsolatban vannak, de attól még észreveszik ha egy férfi figyelmes, normális, vicces, törődő
kapcsolatuktól függetlenül tisztában vannak vele, h léteznek normális férfiak és ha egyedül lennének, lenne esély, h egy ilyen férfi meghódítsa őket
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván. Hiszen azért, mert kapcsolatban vannak, vannak még normális, hozzájuk illő férfiak.

Nem csak akkor vannak megfelelő férfiak, amikor éppen ismerkedni akarnak mert szinglik, hanem máskor is.

Ez kb. olyan kérdés, hogy minden szimpatikus férfi hirtelen kihal, mikor valaki kapcsolatba kerül 😃

2020. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, volt már ilyen, nem is egyszer. Megismertem, jófej volt, szimpi, megállapítottam, hogy ha nem lennék foglalt, akár lehetne is valami. De nyilván nem lett, mivel foglalt voltam/vagyok.

32N

2020. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de akivel közös életed van, attól rengeteg élményt kaptál már, azzal egy ismeretlen férfi, aki X hónap, X év hátrányban van, nem veheti fel a versenyt.
2020. júl. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok vak, és nem kizárólag a párom az egyetlen férfi a világon, igen, van/volt/lesz ilyen.

Az már más kérdés,hogy akire kívülállóként azt mondjuk,hogy szívesen ismerkednénk Vele ha egyedül lennénk, nem biztos,hogy ismerkedés után is működőképes kapcsolat alakulna.


Nem szoktam egyébként ezen mélyen meditálni. Szimpatikus egy férfi, hát szimpatikus, ennyi.


Nagyon ritkán történt az életemben,hogy valaki annyira megfogott,hogy vissza-visszatért rá a gondolatom.

De azért bevallom, volt ilyen. "Szerencsére" az eszemmel le tudom küzdeni,hogy ez tovább alakuljon, marad gondolati síkon.

2020. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel évek óta nem találok egy épkézláb pasit, vicces lenne, ha találnék, kapcsolatban lennék, és hirtelen elkezdenék megismereni kapcsolatra alkalmas pasikat. De ilyesmi azért sem fordulna elő mert én az a típus vagyok, hogy ha van párom, akkor kizárólag rá koncentrálok.
2020. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!