Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amíg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg a nők olyan férfit keresnek párkapcsolatra, aki számukra tökéletes, addig a férfiaknál nem elvárás az, hogy a nő tökéletes legyen? Miért sokkal felszínesebbek a nők, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, már megint!

😅😅😅

2020. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak jellemző, de nem mindenkire igaz nemi különbségek. Ilyen pl. az is, hogy a nyaralást a nők sokáig tervezik, de a férfiak jellemzőbben péntek délután felhívják a havert és este már utaznak is.

A nőknek nagyobbak az elvárásaik, mivel megtehetik. A férfiak sokszor meg örülnek, hogy valakit kifognak. És azt is tegyük hozzá, hogy hiába húzzák rá a nőkre, hogy sokkal érzelmesebbek, azért a férfiak is ugyanúgy elvesznek a rózsaszín ködben.


Férfi oldalról pedig szívás, ha nagyobb elvárásokkal dolgozik az ember. Tiniként még elvoltam az elfogadós szinten. Egyetem elején is ment. Aztán meguntam, hogy ez csak egy csomó melóval jár a kapcsolatok terén. Fogtam és feljebb raktam az igényeim. Az eredmény? Nem találok megfelelő csajt. Laza kapcsolatokra igen, de komoly csajt nem igazán.

2020. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azoknak a férfiaknak vannak elvárásaik, akik tudnak is nyújtani valamit. Bélának a kocsmából milyen elvárásai lehetnének?
2020. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as mondja jól, annak vannak elvárásai, aki tud valamit nyújtani. Takarítónő Gizike akinek 30 évesen már alig van foga nem sok mindent vár el egy férfitól.

Ez olyan igazából mint ha lakást akarnál venni. Ebben a hasonlatban a pénz jelképezi a te emberi értékeidet, elért dolgaidat, személyiségedet, külsődet, a lakás meg a potenciális partnereket. Ha sok pénzed van, olyan lakást is megengedhetsz magadnak ami minden téren tökéletes számodra. Ha részmunkaidőben dolgozol a mekiben, egyértelműen nem fogsz akármilyen lakást bérelni, meg kell elégedned egy nem tökéletessel.

2020. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvárásai mindenkinek vannak és lehetnek, maximum nem reálisak. A Gizikének is lehetnek óriási elvárásai, maximum nem jön be neki a dolog.

Ne állítsuk már be úgy, mintha ronda, igénytelen embereknek ne lennének néha nagy elvárásaik.

2020. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cserébe a nőknél nem is látsz olyat, hogy utólag panaszkodnának, hogy hát tulajdonképpen lehetne jóképűbb/magasabb/izmosabb is, de úgy sem jönne össze olyan pasi, akihez tényleg vonzódom, úgyhogy beérem ezzel is.

Számomra undorító az olyan hozzáállás, amikor mindegy, hogy ki, csak legyen kit dugni néha...

2020. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Ó, dehogynem, rengetegszer! :D
2020. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!