Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szánalmas, szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szánalmas, szerencsétlen, örök vesztesnek tartatok egy olyan 27 éves férfit, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Az a szánalmas hogy ezzel foglalkozik és ostorozza magát.

Ezer olyan dolog van ami fontosabb mint a szex.

2020. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az a nő, aki ilyennek tart egyetlen férfit is, na annál a nőnél nincs szánalmasabb.
2020. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Igen, annak. De ezt nyíltan sosem fogjuk a szemedbe mondani. Inkább mondjuk a "Van barátom" szöveget.
2020. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora nagy dolog szerintem. Nem is ritka. Engem nem zavar.
2020. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehetünk itt pacifista buksisimogatók, de az igazság az, hogy ha valakinek ennyi idős korára még csak csók sem csattant az ajkán, az vagy tudatosan választotta ezt az életstílust, mert munkamániás, és/vagy hobbijának él, vagy valami komoly baj van vele, amit senki se tud elképzelni egy párkapcsolatban.
2020. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
#5 na ezért fogsz kapni hideget. Ezen az oldalon csak szépeket lehet mondani.
2020. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond azzal, ha ennyi idősen nem volt még senkid, viszont!

Ismerek veled egykorút, tetszett, értelmesnek találtam, de hónapokkal később rájöttem, miért van még egyedül.

Borzalmasan öntörvényű, dühkitörései vannak, érzelmileg zsarol, labilis személyiség.

Elég érettnek gondolom magam, aki nem hátrál meg az akadályok elől, de ez az illető még nekem is sok lett volna.

Nem akarok általánosítani, de meglehet, hogy ilyenkor valami van a háttérben, ami gátló tényező a párkeresésben.

2020. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha olyan felszabadultan beszélgetnél a nőkkel, mintha jelenleg kapcsolatban lennél és nem lenne tétje a nőkkel való társalgásodnak, mert elméletben(gondolatban), már van barátnőd, akihez kötődsz? Ha így állnál a dolgokhoz könnyebben tennéd magad a gondolaton, hogy nem volt senkid ezért kevesebb vagy.

Ha logikusan belegondolunk miért jobb egy olyan ember akinek volt már x nője? Azzal valószínű valami gond lehet, ha annyi nője volt eddig.

Nekem ami nem megy azt nem erőltetem. Inkább kivárnék egy olyan szitut, ahol egy számomra is ideális nő jönne képbe és jeleket adna.

Ez egyrészt megdobná az önbizalmam, másrészt hidd el nekem le fogja tojni, hogy volt-e bnőd vagy nem. Hiszen akar téged.

Volt már ilyen, talán még lesz is. Remélem.. Az elsőnél nemtudtam mit lépjek, mert gyönyörű volt az a nő, a második pedig nem jött be külsőre és talán félreértett valamit amikor beszélgettünk.

Ha neki állsz csajozni és elutasítást kapsz, az még inkább le fog törni. Ezért döntsd el magadban mennyire ellenálló a lelked az elutasításokra.

Légy felszabadult, ne legyél búvalbäszott, öltözz jól, tanulj, foglalkozz magaddal, légy pozitív. Sugározzon belőled a magabiztosság. Ne másért, hanem magadért!

2020. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!