Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki gyerekként szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyerekként szerencsétlen volt az felnőttként is az lesz?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki leírná, nem sajnáltatom magam, csak vázolom a helyzetet. Gyerekként szerencsétlen voltam. Nem nagyon voltak barátaim, ki voltam közösítve. Felnőttként meg akármilyen munkába kezdek, egyikben sem vagyok jó, semmilyen dologban nem érzem magam jónak. Párkapcsolatban ha rendelődök alá a másiknak, akkor azért nem vagyok jó, de ha meg túl sokat tűrök, akkor se vagyok elég jó. Úgy érzem rajtam valami átok ül, azért nem sikerül soha semmi.
2020. máj. 25. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én szerencsétlen voltam gyerekként, most már nem vagyok az.
2020. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad és próbálj meg fejlődni. Senki se tökéletes, te se leszel az. Ja igen és ne gondolkodj végletekben, azt senki se díjazza.
2020. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megtaláltam azt a munkát amit szeretek, szívesen járok be dolgozni, jól is csinálom. Lettek gyerekeim, bár aztán elváltam , de már ez önmagámban is szuper dolog.

Sportban, hobbiban, elég jó szinteket értem el. Van jövőképem, céljaim, stb. Kell ennél több?

Az hogy mi volt gyerekkoromban már elmúlt. De a jövő lehet jobb, csak tenni kell érte , fejlődni kell.

Magadat is tudod fejleszteni, tanulni magadról, az emberekről. Csak nézz utána , a neten rengeteg info van fent .

2020. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Altalaban igen.
2020. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Saját tapasztalat: igen. Csodák nincsenek, az ember nem tud kibújni a saját bőréből.
2020. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!