Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Milyen jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Milyen jeleket küldtök egy nőnek/lánynak, ha többnek gondoljátok, mitn munkatárs/barát?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy egy munkatársammal megismerkedtem mármint a munkahelyen, addig nem beszéltünk egymással, és aztán a városban is találkoztunk, sétáltunk, elfecsegtük az időt, majd, amikor elbúcsúztunk, megöleltük egymást. Nem tudnám jobban részletezni, ezért kérdezném, hogy ti egy ilyen találkozásnál, milyen jeleket küldenétek.


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. júl. 31. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagyis de, tudnám jobban részletezni: bensőségesebb témákról is beszélgettünk, gyerekkor stb, jövőbeli tervek, sokat viccelődtünk, meg azóta állandóan beszélgetünk messengeren.

Mikor beszélgettünk, és rá néztem, ő is lopva visszatekintett, de el is kapta a fejét.

2020. júl. 31. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet esélye annak, hogy tetszel neki, csak esetleg nem tudja, hogy te mit érzel, vagy fél attól, hogy a munkahelyen milyen visszhangja lenne ennek. Talán próbálj meg finoman hozzáérni legközelebb, dicsérd meg valami miatt, mosolyogj rá sokat, aztán talán leesik neki, hogy te többet szeretnél. De akár el is mondhatod neki, hogy számodra nagyon szimpatikus, jól érezted magad a társaságában, akár el is hívhatod őt valamilyen programra.
2020. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Munkatárssal nehéz. Én ebből a szemszögből közelíteném meg a dolgot. Vannak akik tudnak úgy dolgozni, hogy a párjuk is ott van. De vannak akiknek a figyelmét nagyon elvonja, ha ott van a párja.

És azt se felejtsük, hogy ha nem működik és esetleges szakítás lenne, akkor milyen lenne a légkör miattatok.

Én ezt tisztáznám le vele először. Lehet neki is ilyen jár az eszébe, amikor beszélgettek.

Amúgy nyugodtan adj lényegesebb jeleket felé. Aztán úgyis alakul majd, ha ő is szeretné.

2020. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod olyanokat, mint a Gréczy Zsoltika...😂😂
2020. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam elkezdett becézni, erre visszabecéztem én is őt.
2020. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen jeleket akarsz még?

Ez elég világos, menjetek minél többet mászkálni beszélgetni!

2020. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!