Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van értelme így belevágni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van értelme így belevágni?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:


randira hívott egy munkatársam (több, mint 1000 főt foglalkoztató cég, tehát annyira nem áll fent a házi nyúlra nem lövünk...), aki még sok évvel ezelőtt is tetszett nekem, mielőtt megismertem a volt férjem. Ennek örülnöm kellene, mert lassan 1 éve még randim se volt (2 éve váltam el), de jön a de... Kiderült, hogy egy férjezett munkatársnőmmel időnként titokban pettingeltek többször is, de aktus nem történt.


Vizuális vagyok és bár állítólag hónapok óta nincs köztük petting se, egyszerűen ránézve az jut eszembe, hogy a kolléganőmmel mit csinált (ő közvetlen közeli kollegina).


Adjak esélyt a férfinak, hátha elfelejtem, amit tett a házas kollégával vagy nincs értelme, mert nekem az erkölcsi értékrendembe nem fér bele a megcsalás, hogy vele csalta a férjét a másik nő?



2020. júl. 13. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem a férfi csalta meg a párját, hanem a nő akivel volt.
2020. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem 1-es, de ha képes volt olyan nővel összejönni, akkor számára erkölcsileg nem elítélendő a megcsalás, tehát akkor ő is félremenne. Vagy ez nem függ össze?
2020. júl. 13. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem csak azt a not kapta el. Valoszinu, hogy az utolso sem te leszel a sorban. Ha neked belefer, csinald.
2020. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem a megcsalás nem fér bele. Gyakorlatilag se neki se nekem nincs párja, de én sose kezdtem és sose kezdenék ki foglalt férfival, mert nekem ez nem fér bele. A volt férjem is megcsalt, többek közt ezért is váltunk el.
2020. júl. 13. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Én adnék esélyt a dolognak. Ha éppen senkinek nincs senkije akkor nem látom a problémát.
2020. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Hosszú szingliség előtt állsz, ha ilyen alapon minden férfit kizárunk😂

Szerintem te most kicsit előítéletes vagy, mert megcsalt a férjed, tehát neki már előre beírsz egy fekete pontot. Lehet, hogy van összefüggés, de lehet, hogy nincs. Én például,azt gondolom, ha engem megcsalnak, nem a nő a hibás, hanem a párom, hiszen mindenki a saját kapcsolatáért felelős. Ha én lennék szerető, és nekem nincs párom, ugyanez. A páromat viszont ettől nem fogom megcsalni, mert az az én kapcsolatom.

2020. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Akár még lehet is értelme, de nekem ez túl fura szituáció.

Amúgy lehet szal,hogy a kolléganőtöket kalandnak tekintette, téged meg komolyan akar felszedni, de én nem tudom, mennyire bíznék benne; nem tudom magamat pontosan beleképzelni ebbe a szituációba, nagyon nehéz.

2020. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen érzéseid vannak vele kapcsolatban akkor inkább hanyagold.
2020. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha tetszik s nincs gerinced, húzzál sorszámot nála lényegében s dezsavűűű majd;)


Ha van gerinced, hagyd a fenébe a mókust s keress egy normális embert-férfit.


Részemről, aki kapcsolatban van s arra rámászik egy szingli s ezt hagyva, az mind a kettőjüket minősíti s persze leeee:)

2020. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!