Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felelhetnék meg akárkin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felelhetnék meg akárkinek? Hogy vegyem fel a versenyt?

Figyelt kérdés
Fiatalabbaknak, idősebbeknek a rokonságban már mindegyiküknek van párjuk, csak én lógok ki közölük. Már mamám is mondta hogy 29 évesen már lehetne gyerekem, de hát még párom sincs sajnos. Az egyik volt osztálytársamra is mondta, hogy neki milyen szép gyereke van. Nem mondtam neki, de rosszul esett magamban.
2020. júl. 31. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne a mamának szülj gyereket.


Neked kell etetni, itatni, cserélni a kakis pelenkát, orvoshoz hordani, öltöztetni, iskoláztatni, foglalkozni vele.. a kedves mama meg látja évente 2 napot amikor "unokázik"


Ne akarj megfelelni olyannak ki le van maradva a fejlődésben 50 évet.

2020. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
29 evesen szuz vagy? Kemeny. Eddig mit csinaltal?
2020. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat hogy szűz vagyok? Amúgy már rég nem vagyok az, csak párom nincs, akik voltak se hosszútávra voltak.
2020. júl. 31. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél te? Ne a másik véleményét vedd figyelembe, hanem, hogy te mit érzel? Kész lennél egy kapcsolatra, esetleg gyerekre? Ha igen, akkor min kellene változtatnod magadon, hogy összejöjjön?
2020. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!