Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Realisztikus a hűség elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Realisztikus a hűség elvárása 2020-ban?

Figyelt kérdés
A randi oldalak és imerkedős alkalmazások világában, ahol az emberek mindig találnak újabbat, szebbet és jobbat (aki ebből következőleg izgalmasabb, mint a már megszokott személy), ésszerű-e egyáltalán elvárni a hűséget egy embertől?

2020. aug. 1. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mindig voltak hűséges és hűtlen emberek. Nem divat kérdése. Egy férfi vagy egy nő ellen tud állni a csábításnak, ha akar. A többi pedig hűtlen.
2020. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szomorú,hogy az átlag ember még mindig ott tart,hogy jaj csak a külső számít,ha van szebb akkor azzal félre is kell lépni,ha van rá lehetőség. Aki ennyire lelkiszegény az éljen így.

Én örülök,hogy megtaláltam a párom akivel mindketten arra vágyunk,hogy mindent együtt éljünk meg és 100x több energiát fordítunk a lelkünk/személyiségünk fejlesztésébe,mintsem az örökös tökéletes külső hajszolásába.

Ahol ennyi érteked van nőként/férfiként ,hogy jól nézel ki és ha van szebb akkor meg vagy csalva ott hatalmas sötétség van a fejekben.

2020. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem eleve hülyeség elvárásokat támasztani másokkal szemben. Vagy elfogadok valakit olyannak, amilyen, vagy nem. Ezt nekem kell magamban elintézni, nem erőszakoskodni, hogy másképp viselkedjen, mint ahogy egyébként tenné. Nyilván örülök, ha igyekszik a kedvemben járni, de egyáltalán nem kötelező, ha nem tudok valamit elviselni, akkor csomagolok és már ott sem vagyok.
2020. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as! Azért ennél sztm bonyolultabb a dolog! No de mindegy!

Mindig voltak, vannak és lesznek hűtlenek.

N28

2020. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!