Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a sok macsó férfi aki látszatra falja a nőket, vígan él, megvan sok mindene, belül üresnek érzi magát, de mégis folytatja az ilyen életet?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés fogalmazódott meg bennem, mikor már a harmadik férfi ismerősömnek láttam ilyen posztot, vagy képet a közösségi médián, ill hallottam barátoktól.

Egyik közülük egy volt osztálytársam, aki suli alatt is mindig azzal dicsekedett, hogy neki ki volt meg, másnap meg már azzal, jött, hogy a nők milyen cafkák. Ő belül üresnek érzi a szerelmi életét, egy igazi nő nélkül, többször hangoztatja, hogy a nők mennyire felszínesek, persze külső szemmel nekem ő volt a felszínes, mindig olyanokról beszélt, hogy ha egyszer lenne egy hűséges nem krv a nőja akkor az haj de jó lenne. Vélemények?



2019. jún. 2. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindent megkapott fiatalon, így semmit sem tud értékelni. Az ilyenek mennek át általában a sötét oldalra és lesznek homokosok, mert "kiváncsiak" lesznek, vagy drogosok. A nem macsók ezért vannak boldogabb párkapcsolatban, mert nekik megkellett küzdeni egy adott nőért.
2019. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miközben a legtöbb nőben a nőket lenéző férfi képe úgy él, hogy sikertelen lúzerek, a valóságban ott a másik véglet, amit látsz. A sikeres férfiak többsége látja, hogy mennyire könnyen megkapható egy csomó nő, ezért szépen lassan egyre inkább megunják őket. Nem akarnak tőlük többet, csak szexet.

A tesóm hasonló eset. Rengeteg csajt megkaphatott. Látta, hogy a tündi-bündi cuki csajok, akik édesen együtt vannak a pasijaikkal, pont ugyanúgy befűzhetőek, mint az egyedülállók. Látta, hogy elég a jó kinézet és paraszt viselkedés. Mielőtt jönne a szokásos szöveg, nem, NEM csak olyan lányokról van szó.


Én a saját részemről kicsit más vagyok, de ezekhez a srácokhoz hasonlítható a helyzetem. Nem voltam a legnagyobb nőcsábász, de mindig volt a képben lány, szóval nem panaszkodhatom. Viszont, szinte mindig azt láttam, hogy valamiért akarnak engem. Egy lánynál éreztem csak, hogy tényleg kompletten a személyiségemért volt oda, mindezt úgy, hogy több társaságban is voltam már a középpontban. Elég sokat tanul az ember abból, ami a szavak mögött van. A "nem kell, hogy izmos pasim legyen" lányok pl. mindjárt vonzóbbnak találtak, amikor pár kiló izmot magamra pakoltam. Amikor cuki srác voltam, minden lány arról áradozott, hogy minden nő ilyen rendes pasit akar, mégsem kellettem senkinek. Amikor lent voltam, szintén senki sem adott esélyt. Amikor fejlődtem bármiben, hirtelen jó pasi lettem.

Egy idő után az ilyen szintű dolgokat megunják a férfiak és ráéreznek a társkeresés húspiac szagára. Ezek után, miért akarjak olyan nőktől szerelmet, akik pár felszínes, elsőre látható dolog miatt gerjednek rám és ilyen dolgok miatt lesznek szerelmesek?

(Ettől függetlenül amúgy adnék, de kiábrándító, hogy eddig 1 tényleg normális lány került csak képbe és rajta kívül még 1 volt, aki sokkal idősebb nálam.)

2019. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es nagyon adom +1
2019. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, de azt tapasztalom, hogy minden emberi xarság után van élet. AZ már más kérdés, hogy milyen.
2019. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy marcangolja magát az ember mindig, de jó ha tisztán átlát a nőkőn .
2019. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!