Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ha ezt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha ezt mondja a srác?

Figyelt kérdés

Egyik este folyamán találkoztam egy régi ismerősömmel, akivel korábban sokat beszéltünk és akkoriban érezhető volt közözöttünk a vonzódás. Azóta már nekem és ő is párkapcsolatban van.

Egyik este véletlenszerűen találkoztunk, és egyből az volt az első kérdése, hogy még van-e a párom, és azzal kezdte a mondanivalóját hogy mennyire örül, hogy láthat. Én ezt nem teljesen értem, hisz barátnője van..


2020. aug. 1. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Azt, hogy örül, hogy lát :)

Nekem is vannak lány ismerőseim, akiknek örülök ha találkozunk, attól függetlenül, hogy van barátnőm vagy nincs

2020. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, kérdezd meg tőle, hogy miért kérdezett rá a barátodra. Lehet, hogy egyszerű érdeklődés volt, kellett valami téma, lehet, hogy valóban kíváncsi volt arra, hogy milyen az élete egy kvázi jóbarátjának (azaz neked), de az is lehet, hogy még mindig vonzódik hozzád.
2020. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!