Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves nők! Történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves nők! Történt már olyan az életetekben, hogy összejöttetek olyan férfivel, aki nem volt teljesen tökéletes a számotokra, hanem voltak hibái? Létezik ilyen 20-25 éves nő?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, de nagyon jól tettem, hiszen azóta is együtt vagyunk és boldog vagyok vele évekkel később is :) Hibája amúgy mindenkinek van, de nincsenek irreális elvárásaim. A személyisége miatt jöttem össze vele, meg mert nagyon megvolt az összhang.
2020. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak hibái, neked is, nekem is. Hibátlan ember nem létezik, viszont olyan igen, akinek a pozitív tulajdonságai elnyomják a rosszakat, így azok kevésbé zavaróak, hiszen kis árat jelentenek minden jóhoz képest.

A barátomnak például néha többet jár a szája, mint kéne, és ha nem kedvel valakit, azt nem tudja magában tartani. Néha hajlamos öntelt lenni, és bizonyos dolgokon könnyen felhúzza magát. Nekem ezek olyan dolgok, amiket félre tudok tenni, mert annyival, de annyival több a jó dolog benne, hogy ezek mellékesek. Ő ugyanígy elviseli, a hajlamosságomat a türelmetlenségre és hogy néha nem tudom magamban tartani a dolgokat. Ilyen ez.

21/L

2020. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ember nincs, mindenkinek vannak hibái. Kinek kisebbek, kinek nagyobbak. Volt, aki külsőre nem volt tökéletes, volt, aki belsőre.
2020. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt tökéletes párom. Én sem vagyok az. Senki sem az.
2020. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Az egyik esetben az idő előrehaladtával a hibák egyre nagyobbak lettek és a végén megundorodtam tőle.


A másik esetben pedig az illető felesége lettem.


Minden attól függ, mik azok a hibák. Ha egy füstölgő, hűtlen szarzsák vagy, aki minden hétvégén a haverkákkal lóg és dugdossa előlem a telefonját, akkor az csak rosszabb lesz. Ha annyi a hibád, hogy nem tudsz főzni, túl vékonyak a lábaid és nehezen tudsz nemet mondani a szeretteidnek, azon lehet segíteni. És ezek csak azok a hibák, amiket kivetnivalónak találtam, mielőtt beszélgettem a párommal. Ezen kívül mások láthatnak benne ezer más rossz tulajdonságot is. Ahogy bennem is. De azokat azért nem veszem észre, mert én is hasonló vagyok.


Minden azon múlik, hogy egy irányba tartunk vagy sem.

2020. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi számít hibának? A lelke tökéletes, az értékrendünk megegyezik, de teljesen máshogy néz ki, mint ami az “esetem”. 20 éve a férjem.
2020. aug. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!