Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, amikor nem kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor nem kapcsolatot kerestek, mi alapján döntitek el, mit akartok egy lánytól?

Figyelt kérdés

Én világéletemben párkapcsolatot kerestem, a kalandok soha nem vonzottak. Azonban nemrégiben felregisztráltam Tinderre kapcsolat céljából, és elég sokféle emberrel beszélgetésbe elegyedtem. Régebben nem igazán tudtam megérteni azokat, akik csak a szexre mennek, és ezeket a beszélgetéseket igyekeztem elkerülni a Tinderen is, azonban amióta fenn vagyok a platformon, elkezdett érdekelni az ilyen emberek gondolkodása. (nem bántás, tényleg csak kíváncsiságból).


Mi alapján döntitek el, hogy mit akartok egy lánytól? Ha egy lány szép, de emellett rájöttök, hogy még okos és jó fej is, akkor is csak szexre kell nektek? Volt már olyan, hogy valami csak alkalmi kapcsolatként indult, és több lett belőle? Tapasztalatok és sztorik is érdekelnek.


21/L


(Ezt a kérdést már kiírtam az Ismerkedés kategóriába, de lehet ebbe a kategóriába jobban illik.)



2020. aug. 3. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy valakinek eleve, azaz személytől függetlenül egy adott jellegű kapcsolatra van szüksége. Akinek mondjuk családja van, és azt nem akarja felrúgni, szeretőt fog keresni, nem többet, akármilyen szép is az illető.

2. Ha nincs ló, jó a szamár is. Lehet, hogy valaki komoly kapcsolatban reménykedik, de ha nem talál igazán megfelelő partnert, akkor elszórakozik egy lazább kapcsolatban, amíg nem sikerül komolyabbat találni.

(Az ismerkedés kategória ismerkedésre való, ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriába illik.)

2020. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már rég nem aktuális a párkeresés, de tapasztalatom van éppen elég.

Szerintem egyetlen pasi sem úgy ismerkedik, hogy na most elkötelezem magam egy életre, hanem az kialakul. Akár egy egyéjszakás kalandból is, ha működik a kémia és ha még szellemi szinten is elvannak, az a bónusz.

2020. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
Ne haragudj, de nem biztos, hogy értem a kérdést. Annyit akarok tőle amennyire képes. Ha az átlagnál hajlékonyabb, akkor annyival többet (ha érted hogy értem).
2020. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


#2

Egyetértek veled, én sem úgy kezdem egy ismerkedésnél, hogy hozzá akarok menni feleségül, de én például tudom, hogy csak egy szexkapcsolatba nem mennék bele, még ha abból később ki is alakulhatna valami.

2020. aug. 3. 10:49
 5/7 anonim válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki nem kapcsolatot keres, hiszen egy egyszerű barátság vagy egy szexkapcsolat is kapcsolatnak számít. Minden kapcsolatnak számít ami két ember közötti interakciót, bármiféle személyközi, interperszonális kommunikációt jelent – még az is kapcsolatnak számít amikor a boltban a pénztáros kiscsaj beszkenneli neked az árucikket amit meg szeretnél vásárolni. (Például ilyen esetben a verbális kommunikációt megelőzően a metakommunikációs csatornáid már régen működésbe léptek, tehát tudtodon kívül már akkor kapcsolat jött létre közöttetek amikor még egyetlen szót sem beszéltetek egymással.) Egy kizárólag interneten létrejött kapcsolat is kapcsolat. Ezer elmével hat rád és formálja a személyiségedet. Egy szexchat vagy egy távkapcsolat is kapcsolat, ugyanúgy energiát kell fektetned a partnered megértésébe, különben az egész egy értelmét vesztett, torz makogássá válik. Persze, értem mit kérdeztél, gondolom azt, hogy miért vannak egyes férfiak akinek a lányok csak szexre kellenek és nem érdekli őket egy kapcsolat érzelmi oldala. Erre csak azt tudom Neked mondani: elég sokat beszélgettem eddigi életemben emberekkel erről a témáról és az a tapasztalatom, hogy a legtöbb kapcsolat (a hosszúnak nevezhető kapcsolatok is, nem csak fiúknál, hanem lányoknál is) a legtöbb esetben pusztán szexualitással indul és később, lassacskán alakul át teljes értékű érzelmi kapcsolattá. 100 megkérdezett emberből 80 azt fogja Neked mondani ha megkérdezed miként ismerte meg a párját, hogy buliban részegek voltak, el voltak keseredve amiért nincs senkijük, aztán egyszer csak meglátták egymást és lefeküdtek egymással még aznap este... Utána pedig megszerették egymást, együtt maradtak... Szóval nagyon sokan, szerintem igazából a legtöbb ember először szexuális oldalról közelíti meg az ismerkedést; egyszerűen azért, mert a kémia ezt diktálja ahogy mondani szokták. Az agyad és a lelked teljesen más tészta, az agyad elsősorban a fajfenntartás szempontjait veszi figyelembe és ha meglát egy másik szaporodásra alkalmas ellenkezőnemű egyedet akkor azonnal megnöveli benned az összes ezzel kapcsolatos hormon és neurotranszmitter jelenlétét. Azt hiszem egyébként ez kizárólag internetes kommunikáció esetén is megtörténik, ha éhesek vagyunk és nincs a levesben só, akkor megesszük só nélkül mivel a tápanyagbevitel fontosabb mint az ízérzékelés. Itt is hasonlóról van szó szerintem, ha nem is látod, akkor is tudod, hogy egy másik emberrel beszélsz és még a legminimálisabb ismerkedési lehetőséget is ki akarod használni. Különösen akkor ha egyébként nincs semmi más lehetőség. Humánetológia, rég óta tudjuk mindezeket...
2020. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ismerkedni mentél egy oldalra az esélyt megadod a dolognak. Bármi lehet a vége. :)
2020. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerelmet és romantikát kérek szépen! ;)
2020. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!