Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol erről a ruháról?

Figyelt kérdés

105 kiló vagyok, ez a ruha már túl kihívó, vagy még elmehet?



[link]


[link]


2020. aug. 3. 12:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
[link] második kép linkje helyesen
2020. aug. 3. 12:26
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nőként szerintem nincs gond ezzel a ruhával az alkatodon. De igazítsd meg a harisnyád, hogy mindkét lábadon ugyanúgy álljon :)
2020. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még mehet, ha te vagy a képen. 40f
2020. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Csini. Nő vagyok.

Egy hangyafulnyit lehetne hosszabb, de jól áll rajtad, illik hozzád, csini vagy.

2020. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Jó ez
2020. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom megnyitni a linket! :(
2020. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is jól áll (nő vagyok). Nem mondanám meg, hogy 105 kiló vagy, 85-90 közé tippelnélek. Csinos vagy benne.
2020. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Jól áll nagyon rajtad :) Persze attól függ hová húznád, egy buliba nyerő, de esküvőre ne menj benne, oda már kirívó lenne. 28n
2020. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Hm, valószínűleg én leszek az utálatos őszinte, én 65 kilósan sem venném ezt így fel. Szeretek szexin öltözni, de szerintem ez így sok.

Ne érts félre, nem bántani akarlak, mert egyébként csinos vagy, de szerintem ez így pont előnytelen az alkatodhoz. Ahogy már fentebb is írták, hosszabb szoknyával oké lenne, így sajnos nem.

2020. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem pont, hogy kevésbé lenne előnyös, ha hosszabb lenne, mert így mutatja, hogy szép, nőies arányban vastagodik felfelé a combod (nem pedig oszlopszerű vagy szétfolyt, mint egyeseknek). Viszont ha azon fogsz feszengeni, vajon nem túl kihívó-e, akkor mégsem biztos, hogy neked való. Az önmagában nem elég, hogy jól áll az alakodon, kiállás is kell ám.
2020. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!