Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat sok stressz érte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat sok stressz érte az utóbbi hónapokban és nincs se energiája se kedve a szexhez. Próbáltam türelmes lenni vele, de 4 hónapja nem voltunk együtt, és emiatt már túl feszültnek érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elvileg a sport segít, de így is elég aktív életet élek. Próbáltam feltüzelni a párom, de inkább csak a sértődés lett belőle, hogy nem támogatom a nehéz időszakban. Főleg mert meggyanúsítottam, hogy megcsal, de persze ő nem olyan, csak már beleőrülők úgy vágyom rá...

Arra is gondoltam, hogy egy fogamzásgátló lecsökkentené a libidómat és kis szerencsével még segít a bőrproblémáimon is. De egy kicsit tartok ettől a megoldástól. Meg ha minden jól megy, heteken belül vége a stresszes időszaknak és kipihenheti magát, így talán nem lenne praktikus gyógyszerezni...

Szóval, egyéb ötletek? :)



2020. aug. 3. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szerelmes-csak nem beléd.
2020. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem :)
2020. aug. 3. 13:54
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Heteken belül vége a stresszes időszaknak, utána majd helyre állnak a dolgok. Lehet, hogy nem egyik pillanatról a másikra, de ídővel biztos.

Azt teheted, hogy segítesz neki, próbálod minél jobban tehermentesíteni, akkor könnyebben túljut ezen.

Ha pedig nincs javulás, akkor valami gond van a kapcsolatotokkal, nem a stresz volt az oka, keressetek fel egy szexológust.

2020. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem én a gondolatot, de jól ismerem és mindig voltak stresszes időszakok amikor nem volt akció, csak most elhúzódott a dolog és szeretnék nem beleőrülni.
2020. aug. 3. 13:56
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Akkor próbálom azt, csinálni amit eddig...
2020. aug. 3. 13:57
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Mi? Mi??? 4 hónapja??? 4 hónapja??? A stresszes időszak lehet kifogás 2 hét kihagyásra, de 4 hónap? Az rengeteg idő. Én nem bírnám ki és őszintén nem is akarnék kísérletet tenni se rá hogy kibírok-e vajon 4 hónapot szex nélkül.

Egy felnőtt embernek vannak szükségletei. Tök jó a szerelem meg az érzelmi intimitás meg minden, de azért egy egészséges kapcsolatban ott kell lennie nem kevés szexuális vágynak is. Ha ez nincs meg akkor baszhatod a többit.

2020. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
3 hónapja történt nálunk egy hatalmas családi tragédia. Nőként talán két hétig nem kívántam emiatt a szexet. De egy férfi 4 hónapig nem szexel? Ez nem létezhet. Szexel ő, csak nem veled.
2020. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 3. 14:12
 9/22 A kérdező kommentje:
Sajnos mindigis kevesebbel beérte. Azért nyúlunk egymáshoz, de örülök hogy más is sokalja az időt. :D
2020. aug. 3. 14:15
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire nem kívánja a szexet, de mégis vele akarsz maradni akkor én átgondolnám, hogy érdemes lenne vele megbeszélni a kapcsolat kinyitását hogy szeretőt tarts akitől ezt megkapod.
2020. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!