Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Lettetek már fuckzone-ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lettetek már fuckzone-ba téve valami jó pasi által, úgy, hogy ti jártatok volna a férfivel, de ő csak dugni akart veletek és többször szexeltetek is, de nem akart veletek komoly kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lettem, de nem volt annyira jó pasi külsőre... A férjem jobb pasi, mégsem dobta be randi után, hogy "figyi, inkább csak dugjunk" mint a másik fickó.

A másik fickóval nem szexeltem, számomra megalázó lett volna, ha egy párkeresési célzattal szervezett randi után egy ilyen tróger lefokozásba belemegyek.

2020. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt már, hogy én komolyat is el tudtam volna képzelni az illetővel, ő meg csak egy laza kapcsolatot akart, így nem mentem bele, nem egymást kerestük, ennyi.
2020. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, de a "többször szexeltünk" pont emiatt nem történt meg. Alkatilag alkalmatlan vagyok a "csak szex és más semmi"-re, ezért inkább végett vetettem a dolognak, mielőtt érzelmileg még jobban bevonódom.
2020. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos történt már ilyen, de az túlzás lenne hogy jó pasi.
2020. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

1-4.


Nézzétek! Utólag mindig megideologizálják, hogy miért nem jó pasi. Bezzeg akkor jó pasi volt, amikor még ismerkedtek vele.

2020. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

5


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de hogy lehet ennyire elvérezni 5. osztályos szintű szövegértésből?

2020. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
6. Minek ismerkedtél és dugtál egy nem jó pasival?
2020. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5

Mutathatok képet, ha annyira érdekel.

2020. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a közepestől a jó pasiig külsőre bármi jöhet. Van az a kategória, akit jó belsővel ugyanúgy meg tudnék szeretni és tudnék hozzá vonzódni. Na, ez volt ő.


De közepes külsővel is épp annyi retek van, mint jó külsővel, ha nem több. Csak ezen az oldalon szeretik ideologizálni a szürke kisegereket.

2020. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyen. 23/N
2020. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!