Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-26 éves nők, szavazzatok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-26 éves nők, szavazzatok! Visszaírnátok online társkereső alkalmazáson vagy honlapon egy szemüveges férfinak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg nem, mert nem jönnek be a szemüveges férfiak.
Ha szimpatikus a profilleírása és igényes a külseje, akkor igen.
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés már? Nem hiszem hogy létezne olyan nő, akinek a szemüveg kizáró ok lenne. Azért nem drogfüggőségről vagy masszív alkoholizmusról beszélünk, csak egy szemüvegről...
2020. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben nem igazán jöttek be a szemüveges férfiak, de mióta rájöttem, hogy nem ez számít igazán, simán jobbra húztam és randiztam is néhánnyal. A mostani páromról csak pár randi után derült ki, hogy néha szemüveget kell hordania, de már megvolt a szimpátia, úgyhogy onnantól kezdve ez nem volt annyira zavaró. Egy másik srácról viszont csak szemüveg nélküli képek voltak fent, és mikor randiztam vele, kiderült, hogy valójában állandóan szemüveg van rajta. Ezen kicsit meglepődtem, de megintcsak nem ez döntött a továbbiakról, ettől függetlenül nekem szimpatikus volt.
2020. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha társkeresőznék még, igen. :) Nem a szemüveg ténye a döntő, nekem is van, szerintem passzol is hozzám a keret. A párom is szemüveges. Bár volt, akit ilyen miatt húztam balra. Egyszerűen a stílusa idétlen volt és ennek megfelelően olyan keretet hordott, amiben úgy nézett ki, mint egy gyökér.
2020. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan bejön a szemüveg egy férfin.
2020. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!