Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban vannak férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vannak férfiak, akiknek a szemüveges nők is tetszenek? Mit láttok vonzónak egy szemüveges nőn?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Különben az összes szemüveges nő egyedülálló lenne. A szemüveg az csak egy apró része az embernek, miért kéne ennek bármit is befolyásolnia? Pláne negatív irányba ... Nálam inkább pozitívum szokott lenni, van akinek kimondottan jól áll.
2019. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En tobb embernek tetszem, miota szemuvegem van. Miert ne tetszenenek a szemuveges emberek masoknak? A jobb keretek kifejezetten jol allnak majdnem mindenkinek, de az egyszerubbektol se nez ki mindenki hulyebben.
2019. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképpen bejönnek.

A szemüveg is egyfajta ékszer, dísz. Másrészt intelligensebbnek és komolyabbnak gondoljuk a szemüveges embereket, ami színtén pozitívum.

2019. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy kérdezted, mintha a szemüvegesek legalábbis valami élien afj egyedei lennének.

Igen, nagyon sok gyönyörű szemüveges nőt ismerek. Hogy konkrétan mi bennük a vonzó, azt nehezen lehetne egyetlen állítással lerendezni.

2019. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is szemüveges vagyok egyébként, de engem inkább feszélyez.Nagyon nem az én stílusom.Még ha egy nagyon jó kerettel lenne, azt hiszem akkor sem könnyen fogadnám el.

De azért megnyugtató, hogy van akiknek teszik.

2019. ápr. 20. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Van akinek jól áll igen, van akinek nem.

Ha zavar, nem érzed jól benne magad akkor használj kontaktlencsét.

2019. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szemüveges vagyok gyerekkoromtól, sose volt ebből problémám, nem nehezítette meg a társkeresést. Olyan alkalmakra, ahol pedig nem mutatna jól (mondjuk egy nagyestélyihez), ott a kontaktlencse. De a mindennapokban szemüveg-párti vagyok.

A férjem is szemüveges egyébként.

2019. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Válassz egy jobb keretet.
2019. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért kellene ezt negindokolni? Egy szép arcot még jobban felvisz egy szemüveg. Persze ami illik hozzá. Ad egy intellektust a nőnek. Tetszik és kész. Nem utolsósorban a sperma is jól mutat rajta.
2019. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok szemüveges nő, de kétlem, hogy ők magukon akarnák hagyni szex közben, túl drága ahhoz, hogy az épségét érdemes legyen kockára tenni.

Amúgy szerintem nincs olyan ember a világon, aki kikosarazott volna bárkit azért, mert szemüveges/nem szemüveges.

2019. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!