Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akiknek a párja mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek a párja mell implantátum mellett döntött! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak véleményére lennék szükség, akiknek a párja/felesége a kapcsolatuk során esett ár mell plasztikán. Változott valami köztetek a műtét után? Mit gondoltok róla? Esetleg olyan nők véleménye, akik plasztikáztattak, ti vettetek észre bármilyen változást a párotok közeledésében?

Nagyon kicsi, alig A kosaras mellem van és plasztikán gondolkodom.



2020. aug. 5. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha szeret téged, akkor a melleddel együtt szeret. Nem ezen múlik. Ha meg nem szeret, nem a nagyobb melledtől fog megszeretni. De ha te jobban érzed magad nagyobb mellel, akkor te tudod. 30f
2020. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én csináltattam, egy aki tudta, és lefeküdtem vele plasztika előtt és után is, után nem nagyon mert hozzáérni és kicsit idegenkedett tőle(nem mondta csak éreztem, vizsgálta sutyiban)de amíg szexig eljutottunk, meg utána is, majd kiesett a szeme, tényleg szép látvány.


Régen sosem érdekelte a mellem/dekoltázsom, nem nézte és inkább a fenekem érdekelte, de pl szexnél bekapta, puszilgatta, fogdosta, markolászta, most

meg vigyázott, hogy finoman érjen hozzá vagy alig, illetve volt egy megmozgatós mozdulata, gondolom ki akarta kísérletezni, hol az implant..


Nehéz belőni, mi változott, közben gyerekem is lett, lehet az is elidegenítette kicsit, a szoptatósdi gondolata meg a nagyobb mellbimbók nem szexik..


Akivel úgy feküdtem le, hogy semmit sem mondtam, annak fel sem tűnt.


Szerintem van az a típus, akit a gondolat frusztrál, egy darabig nekem is érdekes volt, idővel viszont megszokják. Én annak a srácnak nem hagytam időt hozzászokni.

2020. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Azt mondjak ha megcsinaltatod utana nem.lesz a melled erzekeny tapintasra ami szexben nem jó.
2020. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Úgy értem, hogy fel sem tűnt, hogy elmondtam neki utólag és rácsodálkozott, akkor kezdett vizsgálni és akkor már “érezte” az implantot. Na persze. Előtte szexnél meg nem. Volt, akinek utólag sem mondtam el, azt hiszik eredeti mellem van. Nőknek sem tűnik fel öltözőben.


Nekem egy kis részben sajna kiesett, kb két ujjnyi szakasz az egyik mellen alul, ott teljesen érzéketlen, a többi részen van, ahol gyengébben tért vissza, van, ahol idővel teljesen, de legnagyobb részben egyből visszatért az érzékelés.

2020. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Elotte semmit nem ereztem,implanttal igen.


Mindenki odavan erte. Budapesti vagyok. Itt gyakori es a oasik is imadjak a szilikontestreszeket. Meg a nok is sorban rammozdulnak.

2020. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mii??
2020. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jól áll neki, ennyi a véleményem


ha meg natural mellekre vágynék, meg van engedve, hogy kiszórakozzam magam


amúgy az én barátnőmre is rákattantak a csajok a műtét után, minden barátnő fogdosni akarta, volt aki még meg is akarta szopogatni :D

2020. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megcsináltatni ha nem vagy most elégedett vele. Az önbizalmat növeli, az érzékenysége nem fog valszeg változni és a pasid is értékelni fogja feltehetőleg.
2020. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!