Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha x srac agyba föbe csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha x srac agyba föbe csalja a pàrjàt, de a pàrja felé meg olyanokat csinal hogy közös szelfiket rakat ki hogy mindenki gratulaljon a kapcsolatukhoz, azt ugy illik elnézni?

Figyelt kérdés

Szocal csak fura hogy van egy srac, szeretöt is tart, velem is ki akar kezdeni folyamatosan, siman lefeküdhetnék en is vele ha akarok, de elhajtottam hogy nekem ilyen ember biztos nem kell stb, azota meg van sertödve, es direkt a parjaval szelfiznek a nagy nyilvanossagba.


(Amugy agressziv is nem ijed meg attol ha meg kell ütni egy nöt de az uj még nem ismerte ki)


Csak kosza gondolat volt hogy ha tudok megcsalasrol meg stb arrol amugy ugy hallgatni kell?mert en ezt valasztanam.


Kicsit olyan erzesem van mintha igy bele lennék vonva asszisztalasba vmi gyomorforgato dologba.mintha bele lennek rangatva vmibe. Szoval akaratom nelkül pàrtolok egy felrelepöt a hallgatassal

Szoval mintha olyanba lennék belekeveredve amibe nem akartam.



#megcsalas àtveréshez #asszisztàlàs
2020. aug. 6. 07:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szoval a pàrja nem tud semmit. Azt hiszi feltekenyek ra mas lanyok es irigyek mert a srac ilyeneket mond neki hogy EN akartam töle vmit szoval forditva adja be, es büszken pakolgatja mi magàt a parjaval.ezzel a sraccal.
2020. aug. 6. 07:42
 2/13 A kérdező kommentje:
Közben pont nekem nincs gusztusom hozzà ami miatt sertve erzi magàt.
2020. aug. 6. 07:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy illik elnézni? Mindenkinek más az értékrendje, engem ha megcsal valaki kiábrándulnék míg más lehet elnéző és ad második, harmadik esélyt.


Megcsalást szerintem akkor érdemes elmondani, ha olyan kapcsolatban vagy az illetővel, avagy egyértelmű bizonyítékod van rá, másképp nagy eséllyel nem hisz neked és te leszel féltékeny/szár alaknak beállítva.

2020. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen ez zavar a legjobban ennyiben erint engem. Hogy még en vagyok igy beallitva mintha oda vissza lennék a sracert es ra lennék szallva es mintha ö akarna leràzni es szelfiznek vigyorogva.


Közben az igazasag hogy folyamat le akart velem feküdni a srac es meg röhögve gunnyal hajtottam el(utàlom mint a sz.rt) es igy kiforgatta az egeszet a parjanak.


Az egy dolog hogy a csaj majd megismeri milyen ember, lehet meg is erdemli stb.


De hogy engem jàrat le a sràc az azert mar durva.


Agyalok azon is hogy valaszul milyen posztot vagy fotot keressek hogy ne engem nezzenek màr szanalomnak vagy mit csinaljak?

2020. aug. 6. 07:56
 5/13 A kérdező kommentje:
*én meg
2020. aug. 6. 07:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Legjobb dolog amit tehetsz, ha ignorálod őket, felesleges bármilyen játszmába belemenni. Ha nem foglalkozol velük azt fogják gondolni van jobb dolgod is és nem érdekel a vergődésük, aminél jobb üzenetet nem is közvetíthetnél.
2020. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De a srac felé pont ez van közvetitve.

Mindig lezarom.

Nem veszem neki fel a telot stb.


Erre kiforgat engem masoknak hogy en vagyok sertve hogy ö raz le es a csaj azt hiszi ök röhögnek rajtam en vagyok a szanalom.

2020. aug. 6. 08:18
 8/13 A kérdező kommentje:

Szoval ugy erzem magam mint amikor artatlanul vadolnak vkit. Ha az artatlan meg se mukkan mindenki keszpenznek veszi akkor a vadakat.


Ez még a törvenyben is igy van!

Ha vkit feljelentenek es az nem kivàn nyilatkozni nem él ügyvedi vedelemmel stb, azt beismerésnek veszik es siman el is itelik a vàdak sulyatol függöen

2020. aug. 6. 08:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Szoval az emberek mindig azt hiszik el amit felejük közvetitenek mondanak. Aki csendben van arrol meg nem tudnak semmit.magyaran senki nem tudja mi igaz.
2020. aug. 6. 08:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Komoly nem erdekelne ha csak nem épp az EN lejaratasom nem lenne.
2020. aug. 6. 08:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!