Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha x srac agyba föbe csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha x srac agyba föbe csalja a pàrjàt, de a pàrja felé meg olyanokat csinal hogy közös szelfiket rakat ki hogy mindenki gratulaljon a kapcsolatukhoz, azt ugy illik elnézni?

Figyelt kérdés

Szocal csak fura hogy van egy srac, szeretöt is tart, velem is ki akar kezdeni folyamatosan, siman lefeküdhetnék en is vele ha akarok, de elhajtottam hogy nekem ilyen ember biztos nem kell stb, azota meg van sertödve, es direkt a parjaval szelfiznek a nagy nyilvanossagba.


(Amugy agressziv is nem ijed meg attol ha meg kell ütni egy nöt de az uj még nem ismerte ki)


Csak kosza gondolat volt hogy ha tudok megcsalasrol meg stb arrol amugy ugy hallgatni kell?mert en ezt valasztanam.


Kicsit olyan erzesem van mintha igy bele lennék vonva asszisztalasba vmi gyomorforgato dologba.mintha bele lennek rangatva vmibe. Szoval akaratom nelkül pàrtolok egy felrelepöt a hallgatassal

Szoval mintha olyanba lennék belekeveredve amibe nem akartam.



#megcsalas àtveréshez #asszisztàlàs
2020. aug. 6. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A bölcs ember ilyenkor hallgat. Tanulj meg te is. Jó dolog.
2020. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hallgatok es türöm hogy rajtam röhögnek! Ez az alapfelallas!


Szerintem nem ez a normalis.

2020. aug. 6. 08:59
 13/13 anonim ***** válasza:
12 Mindig az nevet aki utoljára nevet-ezt sose felejtsd. No meg ezzel kizárólag önmagukat minősítik, hisz magukból "merítenek" ez nem a te szegénységi bizid. Te tudod az igazat, és lépj tovább, a többi lényegtelen.
2020. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!