Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Kiket néztek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kiket néztek meg az utcán? Mitől függ hogy megnéztek valakit?

Figyelt kérdés

Elégge hadilábon állok az önbizalommal. Vannak napjaim amikor tök jól érzem magam, úgy érzem jól nézek ki, van amikor meg abszolút nem.

Amikor megyek az utcán viszonylag gyakran megnéznek (nem öltözködöm kihívóan) de sose tudom hogy miért. Nem tudom hogy azért mert hülyén nézek ki vagy nem.

Mikor nézitek meg a nőket vagy milyen nőket néztek meg?Sokszor frusztrálva érzem magam ha azt veszem észre hogy néz valaki.



2020. aug. 6. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hulyen nez ki egy lany azert ha jol nez k8 akkot meg azert nezem meg. Igy h nem tudjuk h nezel ki meg ilyenek nem tudhatjuk h melyik all fent. De olyan h hilyen nezzen ki valaki annyira nem jellemzo, az h ronda valaki az más az nem egyik napról a masikra valtozik, de oket annyira nem nezegetik. Szóval teged inkabb azert neznek meg merz jol nezel ki :) fel a fejjel
2020. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez érdekes, mert a vonzó, csinos nőket is megnézem, de az extrém bután kinézőket is. Sőt, az extrémen kinéző férfiakat is.


Nem tudod ellenőrizni, hogyan néz az illető? Ha legelteti a szemét rajtad, akkor tetszel neki. Ha meghökkenve, akkor extrém rosszul nézel ki.

Esetleg vess rá egy oldalpillantást enyhe biztató mosollyal. Ha ettől fülig szalad a szája, akkor tetszel neki. :-)

2020. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki meghökkentő valamilyen szempontból. Például hihetetlenül arányos vagy hihetetlenül aránytalan alkata van, esetleg nagyon harmonikusan néz ki vagy épp ellenkezőleg, nagyon harsány ízléstelen.


Akiket mindenképp megnézek, de nem ugyanazon okból:

Egy kisportolt, izmos combú, homokóra alkatú lányt

Egy anorexiás, ijesztően sovány embert

Egy széles vállú, atletikus alkatú szálkás férfit, akinek kidudorodnak a hasizmai a pólóján keresztül

Egy hatalmas embert, aki széltében-hosszában ugyanakkora

Egy színes hajú, színesen öltözködő embert

Embereket furcsa közlekedési eszközökkel, mint az az elektromos egykerekű, ami mostanában elterjedt például vagy akár görkorcsolyával/deszkával száguldókat

Embereket, akik macskát sétáltatnak (nem röhög, van ilyen) vagy nagyon cuki kisebjük van

Akiknek ismerős az arcuk és nem tudom eldönteni, hogy rájuk köszönjek-e vagy sem

A nagyon puccosan felöltözött, "kivasalt" embereket, akiken minden hajszál tökéletesen áll és jellemzően öltönyben/kosztümben vannak


Szóval szerintem nem jelent semmit, ha megnéznek, főleg nem egyértelműen jót.

2020. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktak furán nézni rám.

Van aki sokáig már-már bamulás szinten, valaki tök fapofával de látom hogy nem csak siman rámnéz hanem hosszabb ideig.

Van aki mosolyog. Van aki vissza-vissza néz.

Van akin baromira látszik ha konkrétan a mellemet nézi.

De sokakról nem tudom eldönte i hogy azért mert rondának tart vagy épp ellenkezőleg.

2020. aug. 6. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni,hogy ez most egy trollkérdés,vagy igazi.

Komolyan,lassan már csak azért jövök ide fel,hogy meghökkentőbbnél meghökkentőbb dolgokat olvassak.


Néznek.Huha,most akkor nagy a gond,mert nyitott szemmel mennek!

És csak téged,és senki mást nem is néznek meg!

Micsoda hír!

Elképesztő!Én még ilyet nem hallottam,és nem is láttam!

És vajon miért néznek?És még némelyik mosolyog is??Ez már mindennek a teteje!!

Ki kéne deríteni valahogy.Kéne szerkeszteni egy agybalátó szemüveget,vagy valami szupergondolatolvasó scannert,amit lehúzol rajtuk,és megjelenik a szöveg.

2020. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
A nyári időszakban a nők lábfejeit nagyon nézem, utána az arc következik. Ha az arc , akkor tuti nyerő lenne.
2020. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Á.Zoli ***** válasza:
Ismerősök mit mondanak Rólad? Úgy gondolom, ha megnéznek, nagy gond nem lehet. Esetleg számodra is helyes pasik is megnéznek? Talán az a legfontosabb, hogy ők mit gondolhatnak...
2020. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 nem, nem trollkérdés. Nem is mondtam hogy csak engem. Nem tudom miért kell rögtön rosszra gondolni. Szimpla tapasztalatlanságról van szó esetemben.
2020. aug. 7. 09:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az illetőtől?
2020. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!