Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mikor megnéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor megnéztek egy nőt és utána még visszafordultok, azt miért/ mikor teszitek?

Figyelt kérdés

Ha a lány is visszafordul és rád néz?


Ez azért van mert bejön neked, vagy pont hogy csúnya, fura a másik?

Ez csak egy nézés, vagy több is szokott lenni belőle?


2017. okt. 28. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért mert vonzó.

Ilyesmi tipikusan a városban szokott lenni, ahol rohan az ember, szóval soha semmi nem volt hasonlóból. Igaz, olyanra sem emlékszem, hogy egy nő megfordult volna valaha utánam, vagy legalább is sosem vettem észre...

2017. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért fordulok vissza, mert tudom, hogy már sose látom többet, ezért még gyönyörködöm benne pár másodpercig, aztán továbbrobogok. A vizuális élményt pedig elraktározom magamban :D
2017. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Teccö!
2017. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok. Mostanában kétszer is volt ilyen és egyszerre fordultunk vissza.

Akkor ez csak ennyi? Nem is akar többet?

Leszólítás kizárva?

2017. okt. 28. 22:22
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha pl köszönne neked a nő? :D
2017. okt. 28. 22:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fordulok vissza, amikor tetszik egy nő előlről és a cél pedig az, hogy hátulról is checkoljam, tehát a feneke is érdekel. :)


Vagy ha egy pillantás alapján is vonzó a nő, de beáll valaki a képbe, míg elmegy mellettem a nő, akkor szintén megfordulok.

2017. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszabb ***** válasza:

Nem hiszek ezekben a "visszafordulásokban". Durván 3-4 évvel ezelőtt egy lány sétált el mellettem az üres utcán, olyan igazi szomszéd lány típus, akivel első ránézésre simán összejönnél egy életre. Kb. 15-20 méter, tehát nem kis távolság volt már közöttünk, amikor mindketten szinkronban hátrafordultunk lecsekkolni a másikat, s a meglepettségtől azonnal vissza is fordultunk menetirányba. Valami olyasmi járt a fejemben napokig, hogy ha szemközt jönne velem ismét, mandiner nélkül leszólítanám, de soha többé nem láttam.


Szóval ez a hirtelen hátrafordulok megnézni valakinek a seggét, miközben már ő is engem stíröl szituáció csak egy pillanatig tartó szimpátia, amiből soha nem fog kialakulni semmi.

2017. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mindig a fenekét akarjátok látni?
2017. okt. 28. 22:42
 9/18 A legrosszabb ***** válasza:
Meg a combját.
2017. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De hosszú kabátban voltam és olyan egyértelműen az arcomat nézte. Nem keresett mást a pillantával.
2017. okt. 28. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!