Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátnőtök előttetek 3 pasival feküdt volna le?

Figyelt kérdés
Ebből a háromból az elsővel egy és fél évig , a másodikkal egy évig volt együtt. Az utolsóval kétszer feküdt le (vele nem voltak együtt)

2020. aug. 7. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kamu. No már most, elárulod nekem, hogy miért akarsz egy másik embert megvezetni? miért jó ez neked? Hazugsággal indítani egy kapcsolatot, az nagyon gáz:)
2020. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért is lenne kamu?
2020. aug. 7. 00:18
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
A páromat az is zavarja, hogy előtte 1 férfivel voltam, őszintén szólva én meg marhára örülök neki, hogy előttem ő senkivel nem volt
2020. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ennek túl soknak vagy túl kevésnek kéne lennie? Nem igazán értem.
2020. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
2 Én elhiszem,hogy nagyon lenézed a faszikat, de azért ennyire nem kéne hülyére venni őket. Mondja ezt egy nőtársad.
2020. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Melyik résszel van baj? Hogy nem te vagy neki az első? Ez Miért fontos? Ha tényleg számít akkor te nagyon féltékeny vagy szerintem az pedig onbizalomhianyt jelez.
2020. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na még egy frusztrált hülyegyerek
2020. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg ennyi, az nem zavarna, az átlag ennél sokkal rosszabb, viszont amit egy nő mond a korábbi partnerei számáról, azt meg kell szorozni minimum 3-mal. Emellett amelyik nő kapcsolaton kívül szexel, az ribi, és alkalmatlan komoly kapcsolatra.
2020. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne heragudj, mi vagy te ős robbanás? Előtted nem volt semmi?
2020. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj már bele, a párkapcsolatot is a sexet is tanulni kell. Szerintem pont nem opció, hogy valami első kapcsolatossal kössön az ember házasságot. Persze nyilván lehet első kapcsolatból is komoly kapcsolat.
2020. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!