Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna az, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna az, hogyha a barátnőtöknek előttetek sok barátja volt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 2 hete összejöttem egy lánnyal aki 17. Eddig minden okés. Sajnos egyre gyakrabban hallom haverjaimtól, a csaj ismerőseitől, hogy a csajszi előttem már rengeteg fiúval volt.. ebből 3-at el is mondott a lányka, a részleteket is meg mindent. Megmutatta a messengerét is, hogy mennyi bunkó írkált.. Mondja barátnőinek, hogy velem akar lenni, meg hogy boldogságot hoztam az életébe. Rengeteg a fiú haverja, irtózatosan sok. Van, hogy egész éjjel aktív facebookon,nem ír semmit, aztán reggel írja, hogy bocsi bealudtam.. Nála alszok szombat este (már másodszorra). mindig mondja, hogy mennyire hiányzok neki.. Eléggé bizalmatlan vagyok felé sajnos, pedig érzem, hogy szeret.. Vagy csak el akarnak tántorítani tőle, vagy féltékenyek vagy én nem tudom..



Ui.: Nagyon perverz lány, rosszabb mint én... Ma is találkoztunk, és mondta, hogy a hétvégi buliját is lemondta miattam..



2018. jan. 3. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Engem zavarna. 3 pasi abszolút nem sok (aztán persze ki tudja mennyit nem vallot be...). Egy 17 éves lánynál 20-25 pasi felett viszont már nem venném komolyan. Csak szex és meg sem fordulna a fejemben több.
2018. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne gondolj bele mindenfélét. Először ismered meg, de ha nem tudsz bízni benne, megette a fene.
2018. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
#1: És mit akarnál te egy 17 éves gimistől?
2018. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pedig annyira szeretem.. Nem akarom elengedni. Teljesen bizalmatlan vagyok... Egyik eztmondja, a másik meg azt...
2018. jan. 3. 22:20
 5/23 anonim válasza:
100%

Szerintem ne parázz rá, élvezd a dolgot amíg lehet.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, igazából sokat nem tehetsz, ha téged szeret úgyis veled van, ha már nem szeret úgyis elmegy.

Próbáld magadnál tartani, ez benne a kihívás :) Ne untasd, szórakozz vele, és ami fontos: Csináljatok vele baromságokat, vagy bármit ami megmaradhat KÖZÖS emlékként.

Azzal pedig nincsen semmi baj h a csajnak sok a fiú haverja, az nem jelenti azt h szerelmes is beléjük/ egyáltalán bejön neki ilyen témában.

Tehát no para, sok sikert :D

2018. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

#3

Öhm, pl. dugni?

Amúgy már ne vedd zokon, de a legtöbb 30 körüli (néha még 40 körüli) férfi ismerősömnek is zömmel tini alkalmi csajai vagy szexpartnerei vannak. 20 felett pedig nem ritka a 20-25 éves korkülönbség sem és nem csak szexpartnereknél.


Egyedül itt gyakorin van ez a begyöpösödött, "maximum 2-3 év körkülönbség és több kizárt!" féle mentalitás. A valóságban viszont a 16-18 éves lánykák szopják le a 40-es kidobók farkát előszeretettel a szórakozóhelyek előtt. Épp úgy ahogy a a 30-40-es buszsofőrök mellett is zömmel 16-22 éves vonalcicák vannak.

2018. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mindig emlegeti a múltját, hogy rengeteg fájdalom, kín érte, majd mondja hogy "De Te reményt hoztál az életembe, szeretlek kicsim"
2018. jan. 3. 22:25
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igazat mond, mármint amit leírtál ahogy viselkedik veled az látszódik hogy szeret téged. Adj neki esélyt, hogy bizonyítson! Már elég erősen elkezdte. Idővel majd érzed mi lesz, de ne hallgass másokra! Azt nézd amit neked ad, amilyen veled. Ez a fontos.
2018. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Amikor rámnéz, akkor még a szeme is mosolyog az örömtől. Mondja hogy csak az övé vagyok senki másé.
2018. jan. 3. 22:30
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy 17 éves barátnőnél zavaróbb, ha ebben a korban már sok barátja volt, mint egy 37 évesnél.
2018. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!