Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon min múlik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon min múlik, hogy kik lesznek mindig a kezdő 6 ismerős között?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha rámegyek az ismerőseim fülre, mindig vagy majdnem mindig ugyanaz a 6 ember szerepel legfelül. Igaz, hogy akik a leggyakrabban nézik a profilunkat, azokat dobja be így?
2020. aug. 7. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs. Engem most jelenleg az érdekel, hogy hogy létezik az, hogy a telefonomon van ismerősjelölésem, de a gépen nincs.Olyan mint ha nem lenne. Szóval én meg ezen töröm a fejem,
2020. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszavonta közben. Azért nincs gépen. Vagy továbbra is van telefonon, gépen meg semmi? Na az érdekes.
2020. aug. 7. 01:09
 3/8 anonim ***** válasza:
2 Igen, továbbra is van. Nekem is azért furcsa.
2020. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3+ Nem tudom ki az, mert nem látszik, csak az hogy van.
2020. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem azok, akiket legutoljara vettem fel.
2020. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a frissebbek, illetve néha odadob 1-2 régebbit, akikkel 4 éve nem beszéltünk, és elég erősen kétlen, hogy nagyon nézegetnék a profilomat.
2020. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legfrissebb 6-ot mutatja.


Nem hinném, hogy ma már nagyon nézegetik az emberek egymás Facebook profilját. Én leginkább az 50 fölötti ismerőseimet látom gyakran posztolni, és akkor sem magukról, hanem ezeket a "Jó reggelt, áldott napot!" virágos képeket osztják meg.

2020. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudod meg. Max akkor, ha a fb elmondja. De nem fogja. :)
2020. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!