Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán, valaki Free Hugs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán, valaki Free Hugs felirattal, akaringyenölelést "osztogatni" te odamennél hozzá? (:

Figyelt kérdés
Mert één igeen:D
2010. aug. 4. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én, ha ápolt és normálisan néz ki igen. barátnpmmel miis gondolkoztunk rajtta, hogy kimegyünk vácira egy ilyen táblára.. ott általában ápolt emberek vannak, és kérünk egy aláírást tőlük hogy ezzel versenyezzünk, kinek van több:d szerintem nagyon aranyos:D:D

miért lenne büntetednő?

2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Tekintve azt, hogy Gyilkos elmék maratont tartok 4 teljes napja, annyi mindent látva. SOHa nem mennék oda egy ilyen emberhez, tök mindegy, hogy mennyire hízelgően néz ki. Bármilyen vírust terjeszthet amik nem az ő testéből, hanem mondjuk a ruhájából áradnak, a spórák beeszik magukat a szervezetedbe és kivérzel. Az illetőnek pedig van ellenanyaga így ő soha nem elsz beteg.

Sorozat gyilkos - terrorista bárminek lehet hívni. Az meg hogy jaj Magyarországon úgysem történik ilyen.. Hidd el bármikor bekövetkezhet.

2010. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló nagyon király. =D
2010. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Megkérdezném,hogy free blowjob van-e...
2010. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ez csak a 12éves feltünési-viszketegségben szenvedő kiscsajoknak móka..
2010. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltam, kis táblával rohangásztam, igaz csak a suli területén és elég sok ölelést adhattam. Nekem tökre feldobta a napom, jót röhögtünk rajta. :) Ja és nem 12 éves vagyok hanem 16 :D
2010. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!