Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kinek milyen az anyósa? Az...

Kinek milyen az anyósa? Az enyém elviselhetetlen! Valamék nap kértem tőle házi zsírt mert a mienké elfogyot. Jött át lecsapta az asztalra a tálat, és ezt mondja, na nesze itt a zsír! Meg még hozzáfüzte, hogy minek kellet el osztogatni?

Figyelt kérdés
már nagyon elegem van belőle,úgy döntöttem egy darabig elkerülöm.vagy csak én reagálom túl a dolgot?
2010. okt. 31. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

az enyem penz ehes!!! Olyan volt h nem adtuk oda az egesz penzt a felesegemmel egyutt (aki a lanya) csak 80 szazalekat es elemnt felkereste a fonokomet es megkerdezte h mennyit kaptam. Azota eltelt 6 honap es mar 5 honapja el koltoztunk hazberre mert igy jobbnak lattuk a dolgokat.

A szomszedoknak elmondta h amiota el vagyunk koltozve azota nem latogassuk s nem tartsuk el es olyan egyedul van. Majdnem minden hetvegen ott vagyunk nala takaritunk segitunk neki amit kell.



a kerdesedre valaszolva :neha ugy viselkednek mintha nem becsulned meg ot s igy akarjak felhivni magukra a figyelmet

2010. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Hova osztogattad el a ti zsírotokat? Lehet,hogy neki sincs sok,vagy nem tetszik neki,hogy ő lásson el téged zsírral,te meg másnak adod a tieteket. Egyszer huj,máskor juj van nálad?
2010. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Kamu. Gyenge ráadásul...
2010. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Használj étolajat,egészségesebb.
2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nagyobb problémád ne legyen az életben, mint hogy az anyósod kinyalja a fenekedet is...
2010. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
kérjél a zsír mellé egy helyesírási szótárt is, attól biztosan megenyhül...
2010. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Az én anyósom a megtestesedett ördög.Tele van gyűlölettel egy igazi hárpia!Már 2 éve nem láttam,és milyen csoda egy hangos szó nincs köztünk a férjemmel.Ő ilyen utál mindenkit még a 3 éves unokáját is.Maradjon csak minél messzebb a családomtól.
2010. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Az én anyósom rendes,segítőkész van amikor nem értünk egyet neki is nekem is van hibám,de egész jól kijövünk egymással!Mi is szoktunk kérni egymástol,de szívesen adunk ebből soha nemvolt probléma.Inkább a gyereknevelés "témába" szokott beleszolni,de ugyis én döntöm el,hogy mi a jo a fiamnak viszont a véleményét nyugodtan elmondhatja.
2010. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
A megtestesedett ördög olyan, mint a kövér ördög?
2010. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen IQ-val meg az is csoda, hogy megtalalod a szamitogep bekapcsologombjat....
2010. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!