Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy tenyérnyi tetoválás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy tenyérnyi tetoválás a lapockámon (nőként), azt közölnöm kellene a férfival az ismeretségünk első perceiben, vagy mi?

Figyelt kérdés
Csak mert itt és a valóéletben is sokan vannak, akik elhordják mindenféle nem normális, igénytelen prolinak azokat, akik már tetováltattak magukra valamit, és kijelentik, hogy náluk ez bizony kizáró ok. Az lenne a korrekt másokkal szemben, ha ezzel az információval nyitnék? Nem gyakran jut eszembe, mert annyi minden van ezen kívül, ami meghatároz engem, de fair akarok lenni.

2020. aug. 7. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2020. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszem, majd jó beszédtéma lesz az ágyban.
2020. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez hülyeség, aki ez alapján leír egy másik embert azzal úgyis felesleges randizni.
2020. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Én azonnal elköszönnék tőled, ha ez kiderülne.
2020. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem muszáj közölnöd. Felesleges. Bár ha a csípő hátsó részén lenne, akkor azért azzal nem szívese szembesülnék az első szexnél mondjuk.


Aki nem tudná mit is jelent a csípő részen lévő tetoválás: R*bancrendszám, szlengszótárban keress rá ha gondolod.



Tehát ez:


[link]


[link]



Jó, oké, hozzáteszem tetszik amúgy, csak sokszor kicsit előítéletes vagyok és rossz érzésem támad. 🤷‍♂️

2020. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha valakinek ez miatt nem kellesz, akkor Isten vele!

Ha szoba kerül, akkor nyilván mond el. De amúgy ezt külön kihangsulyozni nincs értelme!

Nyilván, ha az van rád írva, hogy szeretlek Zsolti, az gáz.

N28

2020. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!