Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kéne már hinni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne már hinni hogy a helyes pasik sose lesznek hűségesek, ösztönösen működnek így?

Figyelt kérdés
Sokáig bíztam abban hogy van olyan férfi aki nem kúr félre. Facebook posztban kép a feleségről és a babáról kommentelve hogy életem kincsei. Csak azt nem posztolja hogy emellett mással is viszonyt folytatnak. Siketes, gyönyörű feleségeiket csalják.

2020. aug. 8. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez sztereotípia. Attól, hogy esetleg téged csalnak, nem azt jelenti, h mindenki mást is.
2020. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A rossz hír, hogy nem csak a helyes pasik. Még rosszabb, hogy nem csak a pasik. Mindenkinek a saját kapcsolatát kéne rendbe tenni, semmi értelme ezeknek a "jaj de boldog vagyok" posztoknak, a háttérben mindig rohadás van. Aki tényleg boldog, annak nincs szüksége, hogy bizonyítsa.
2020. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es írja, ez felesleges bizonygatás.
2020. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Pedig vannak köztük hűségesek. Pont azok, akik nem mutogatják úton-útfélen, hogy mekkora férfiak. A legtöbb férfi azért kúr félre, mert kell a kis labilis férfiasságának a kapcsolattal együtt. Nekem alapvetően alacsonyabb libidójú, elvontabb (=a hobbijukba belebuzult) párjaim voltak. Egyikről sem tudok, hogy félrement volna mellettem, a mostani párommal kettőnk közül én nézem meg a nőket, ő meg bamba, mint a fene... Néha nem is akarom elhinni, hogy van ilyen. Inkább játszik, barkácsol, elmegy futni akár velem, akár nélkülem, szerelős videókat, sorozatokat nézeget. Ritkán is szexelünk, ezért valószínűleg sok nő sirdogálna (például az exe is). De nekem ez a nyugalom mindent megér.


Csak sokaknak ez az antiférfi. Meg ma már én is el vagyok hordva mindennek, ugyanezen okokból. Hát akkor csak csináljátok.

2020. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért aki nő itt azt mondja hogy márpedig az ő férje nem, azt emlékeztetném hogy akiket megcsaltak korábban pont ugyanezt mondták. Honnan tudod mégis hogy nem csal?! Ott vagy vele egész álló nap? Ne legyetek már ennyire bambák!
2020. aug. 8. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is sokan vannak akik nem. Vagy most további bizonygatást akarsz hogy márpedig minden férfi megcsalja a feleségét?

Amúgy meg attól hogy sikeresek és szépek még lehetnek problémáik. Nem mondom hogy normális a megcsalás pláne egy barátnő a család mellett az végképp gáz, csak soha nen értettem mikor azzal jönnek hogy dehát szép a felesége. Igen lehet hogy szép de lehet száz problémájuk amiről te nem tudsz.

2020. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor megrusnyulnak,kb. 40 körül,akkor már hűségesek lesznek.De van aki 50 felett is vonzó,nagyon ritka persze,de van ilyen is.
2020. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
4-es, merre kell keresni ilyen kincseket?
2020. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Élő példa vagyok rá, hogy a szerencsés génekkel megáldott, s korábban nőfaló pasik tökét is el lehet kapni.
2020. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki akadályoz,hogy elhidd?

Mindenki azt hisz,amit akar.

Vonulj kolostorba.

Szép napot!

2020. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!