Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szerintetek a 18-39 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek a 18-39 éves magyar férfiak hány %-a helyes arcú (mindegy hogy csak viszonylag/nagyjából vagy nagyon helyes), úgy, hogy nem számít, hogy az esetetek-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 16:27
A kérdező szavazást indított:
0-20 %
20-40 %
40-60 %
60-80 %
80-100 %
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így pontosan számszerűen ki lehet számítani és teljesen releváns, hogy %-ba meg lehet ezt adni.
2020. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Főleg annak a fényébe, hogy mindenkinek más az ízlése...
2020. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon keves.
2020. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyünk már őszinték!

Ne köntörfalazzon senki.


Nagyon kevés a jóképű férfi ezaz igazság, és persze valahol baj.

2020. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy kalap alá venni egy 18,és egy 39 éves embert?

Fiatalok között nyilván sok van,öregek közt nagyon kevés.

2020. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hányszor magyarázzam el, hogy nálam nincs olyan, hogy "helyes, de nem az esetem". Ha helyesnek látom, akkor az esetem, ha nem az esetem, akkor nem látom helyesnek.
2020. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!