Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nagyon izzad szex közben?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, eddig ezzel nem volt gond, csak most, amióta ilyen meleg van. Nincsenek súlyproblémái, sőt, úszni szokott, meg bringázni. Szex közben mégis leizzad, és az engem annyira zavar, hogy úgy akar megölelni, hogy tiszta izzadság a háta, hónalja, stb. Lehet valamit kezdeni ezzel? Mit csináljak, ha ez engem nagyon zavar?

L/24


2020. aug. 9. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szereltess be légkondit.
2020. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindig az izzad meg jobban aki felül van, nem? Mármint aki az érdemi munkát végzi.
2020. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Csináljátok kutyában, vagy lovaglóban, úgy nem zavaró annyira.
2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Szexeljetek a tus alatt, vagy hűvösben, vagy legyen rajtad póló.
2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Csavard törülközőbe, és csak a péniszénél legyen egy lyuk hagyva.
2020. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Hát őőőő mennyi ideig tud megfelelő módon teljesíteni? Nem dicsekedés, de póz váltásokkal néha pár perces pihenővel (akkor is nyelvel izgatom a lányt) azért este 10 után nekikezdtünk, és éjfél után volt mire elmentem. Ennyi munkába azért bele lehet izzadni...emlékszem hajamból csorgott a víz lepedőből meg csavarni lehetett mind a kettőnk izzadtságát...szerintem normális az izzadás.

Hogy téged zavar? Jó a szex élvezed? Mert egy kellően felizgúlt nő olyan szinten más tudatállapotba kerűl, hogy ettől nagyobb dolgok sem zavarják ( pl testre élvezés)

2020. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Az én volt barátom is borzasztóan izzadt, télen is. Nekem is nagyon zavaró volt, mi azért fele-fele arányban odatettük magunkat és csurom víz volt a végére. Ha 10 perces volt akkor is.

Főleg az zavart, hogy utána nem akart lezuhanyozni.

2020. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Most ez vagy megfelel vagy nem. Abszurd középút ez a helyben elviselés, gyk-n panaszkodás
2020. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
A légkondi tényleg jó ötlet, mi nem is lennénk képesek nélküle szeretkezni. Akció előtt mindig bekapcsoljuk, és úgy már nem izzadunk annyira.
2020. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Hát... szerintem nem kéne olyan emberrel szexelnetek, akinek zavar az izzadsága, mert azt nem kívánjátok eléggé. Engem minden emberi test taszít, de akit kívánok, annak az izzadsága is fokozza a vágyamat és megőrjít.

És igen, nem találok minden bokorban ilyen embert van, hogy 2 évtizedig egy ilyet sem. Minek kell történnie annak, hogy rájöjjetek, kivel van köztetek annyi, hogy indokolt legyen a szex is vele? Mert az említett partnerekkel nincsen köztetek annyi, erről van szó.

2020. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!