Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan szeretitek, hogyha a barátotok gyorsan vagy lassan csinálja szex közben?

Figyelt kérdés
Magyarán hogyha lassan de érzékien jár a farka vagy hevesen, gyorsan dug titeket?
2014. jún. 11. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő váltakozva.
2014. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyors és heves.
2014. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elejen legyen lassu, azaz erzeki a csokolozas es az elojatek, de a dugas maga az legyen heves es szenvedelyes. En legalabbis igy szeretem. Az a halalom, mikor a szex kozepen lassan csinalja, mert olyankor elmulik a vagyam. 30N
2014. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Szeretem élvezni minden pillanatát annak ahogy dug, sőt nézni is ahogy ki-bejár a farka a puncimba. Felizgat a látvány.....ritmusosan toljon, de olykor lassitson le, hogy megőrüljek a vágytól és a látványtól ahogy a puncinedves farka megcsillan mikor kintebb húzza, majd jó mélyen tövig tolja bennem :)
2014. jún. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeva én, nem vagyok lány, de sok szép puncival volt már dolgom az évek során. Így remélem nem jelent problémát ha meg osztom tapasztalataimat ebben a témában.


Erre nem fogsz egységes választ kapni. Az egyik így a másik úgy szereti. Ez személyfüggő.


Soha ne félj erről beszélni az érintett hölggyel, nem szégyen kérdezni. Na persze ne ezzel indíts, megfelelő időben egy poénos mondathoz hozzáfűzve már nem is gáz. Egyébiránt egyáltalán nem gáz erről elbeszélgetni a partnerünkkel mennél tartósabb a kapcsolat annál inkább szükséges a gond pont az, hogy általában ez kimarad...


Légy kellően szenvedélyes és akkor gond nem lehet kezd lazán finoman abból gond nem lehet, ha csak nem tépi le rólad a csaj a cuccot

2014. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan intenzíven :))
2014. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, mindegyik hasznos volt! ;)
2014. jún. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!