Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha régen volt hpv de teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen volt hpv de teljesen negatív vagyok ezt egy új kapcsolatba hogy közöljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy én az első barátommal vesztettem el, aki előtte kissé "nőfaló volt", így a kapcsolat első 1 évében sikeresen átadott nekem hpv-t amiről ő maga se tudott mert hordozó volt,- de végül mindkettőnknek jöttek ki szemölcsök. Engem fél év alatt kikezeltek, tipizáltattam azóta kétszer, teljesen negatív vagyok. Ezek után még 3 évig együtt voltunk (0 tünettel mindketten, negatív lett ő is, és utána elvileg "tiszták" voltunk, meg rengeteget vitaminoztam stb, rákszűrés lelet is rendben.)


De teljesen negatív. Azóta eltelt 3 év, és nem rég szétmentünk.

Szóval kb ez hogy volt nekem ez 4 éve volt és 4 éve negatív vagyok.

Ha lesz új kapcsolatom ezt "mondanom kell"? Nyilván nem akarnám eltitkolni de attól félek hogy sokan nincsenek tisztában pontosan milyen betegség ez, és "menekülnének" tőlem hogy nekem ilyen volt.. nyilván nem indítok egy randin sem úgy hogy figyelj 2 éve volt fél évig hüvelygombám de már elmúlt! Mert ha nincs a szervezetemben és nem fertőzök akkor ezt közölnöm kéne?

Csak ha nekem mondaná valaki hogy volt ilyenje úgy hogy nem ismerem a betegséget én lehet megijednék..

meg az ismerkedés melyik szakaszában érdemes ezt mondani?


Köszi,

25L


2020. aug. 10. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Szex után kérdezd meg hogy volt e már hpv-je.

Ha azt mondja hogy nme volt , akkor mondjad neki hogy most már van.

2020. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
59%
Szerintem azelőtt közöld, mielőtt már komolyan gondoljátok mindketten a kapcsolatot vagy a másik eset, hogy első szex előtt megemlíted neki (bár lehet, akkor elfut, mint írtad te magad is megijednél, ha valaki ilyent mondana neked).
2020. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem kell.


Privatban megirod hogy jöttél ki a betegsegből? Vagy az immunod legyőzte?

2020. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha negatív vagy, akkor nem vagy HPV-s, felesleges említeni. Én beoltatnám magam a helyedben.
2020. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem kell. Egyszer nekem is volt hpv-m, egy évvel később már negatív volt, és azóta is mindig negatív, kb 4 éve. Más lenne, ha mondjuk a legutóbbi vizsgálatnál derült volna ki, de ilyen régi eset szerintem nem számít. Ha szóba kerül valahogy, nyilván ne tagadd le, de azt, hogy évekkel ezelőtt volt valamilyen betegséged, nem "kell" rögtön megmondani.
2020. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell szólni, ez nem olyan dolog. Már nincs semmi bajod.
2020. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy minél előbb végeztess egy tesztet, és ha negatív, akkor no para. Aztán, ha vége a járvány második hullámának, akkor oltasd be magad a 9 komponensessel. Azért azzal, mert az a legtutibb, viszont 3 oltásból áll meghatározott időközönként, és nem tudni, hogy milyen lesz az EÜ helyzet a járványidőben, és ez ne okozzon fennakadást.
2020. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne oltasd be magad mert meddoseget okoz! Nem megbizhatok ezek a vedooltasok...más célból vannak kitalalva!
2020. aug. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!