Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős lányokkal kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lányokkal kapcsolatban volt már negatív élményetek? Ha igen konkrétan mi?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt egy csaj, amelyik látványosan oldalra fotdította a fejét és eltakarta az arcát, amikor nyaltam, plusz a melltartóját se vette le, mert hogy nem szereti, ha a mellével bármit is csinálnak.

Egy másiknak meg annyira szűk volt a puncija, hogy már nekem volt kellemetlen, de ő is nézett, ahogy ült bele (átlagos farkam van).

2020. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem voltam prostinál meg nem is leszek! 😂🤣
2020. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy, amikor egyetlen egyszer elmentem egy kitakart arccal hirdetőhöz, mert a teste jó volt. Nem volt ronda, de ha mutatja az arcát a képen, akkor nem mentem volna, mert annyira nem volt szimpatikus. De azért jól cumizott, és jót dugtunk ettől füügetlenül is.

Amúgy csak olyanhoz mentem eddig, ahol volt több jó értékelés is, így nem ért meglepetés.

2020. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessék néhány általános tapasztalat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


S igen volt negatív élmény. A leggyakoribb hogy a kép köszönő viszonyban sincs a valósággal. Több évvel korábbi, műtermi, retusált, +x kg van rajta (sőt olyan is volt ahol kg-ből sok, fogból meg kevés volt), de az is megesik hogy teljesen kamus, netről letöltött kép van felrakva.

A képek általános tanulsága, hogy legyen szemed mit akar elrejteni a hirdető és vonj le legalább 2-3 pontot abból amit látsz.

2020. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Kamuhirdetés 1 - a lány messze nem egyezett a képen szereplővel

Kamuhirdetés 2 - 2 lány volt a lakásban én "papiron" a harmadikhoz mentem volna, de - idézem - "valami gáz van" és emiatt nem akar kijönni a szobából .... de természetesen ott vannak Ők ketten válasszak közűlük.

TP - Onnan számolta az órát, hogy beléptem az ajtón

OT1 - beszélgetéssel elhúzta az időt

OT2 - a fürdéssel húzta el az időt

RushHour - érkezésemkor közölte, hogy csak fél órám van, mert jön a következő vendég (én meg közöltem, hogy azt a fél órát eltöltheti azzal, hogy előkészül neki, én azzal fogom tölteni, hogy keresek valaki mást, majd távoztam)

Túljátszás - tőlem magasabb csaj volt, úgy nyögött mint állat ahogy löktem, pedig legalább annyira nem érezhetett belőle semmin, ahogy én. Harangoztam benne. Ráadásul egy tükör volt a beépített szekrényen, amire hátranézve kb olyan látvány tárult elém, mintha egy Csivava próbálná megdugni egy Bernáthegyit.

Ápolatlanság - volt, hogy kellemetlen lehelete volt a csajnak, de intim tájékon is csapott már meg kellemetlen illat

Lélektelen - egy haverom dugott egy prostit, aki gyakorlatilag életjeleket sem volt hajlandó mutatni szex közben.

Elmaradt extra - Annak ellenére, hogy fizettem a csókét (ami ráadásul extra lehetőség volt) két szájrapuszinál nem kaptam többet, akad olyan is, aki azarcát fordította el.

Következő ügyfél - Épp közvetlenül (szájba)élvezés előtt voltam, mikor megszólalt a telefonja, Ő meg leugrott az ágyról és rohant a telcsihez.



Ezek a dolgok ne tántorítsanak el a qrvázástól! Jóval több pozitív élményem ér, mint negatív. Prostikhoz járni még így egy-két kellemetlen apróság miatt is jobban megéri, mint barátnőt fenntartani. Az egy pénznyelő.

2020. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

#5

biztos olyan embertől, akinek fizetnie kell a szexért majd elfogad bárki is tancácsot..plusz nőgyűlölő. szar életed lehet.

2020. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből szűrted le hogy nőgyűlölő? :D Csak annyit mondott hogy barátnőzni "pénznyelő" foglalatosság. :D
2020. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!