Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseget szeretnek kerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KomivesT kérdése:

Segitseget szeretnek kerni egy fiu ügyben?!

Figyelt kérdés
Sziasztok segítséget kérnek egy fiú ügyben ! Van egy fiú aki kb 1 éve nagyon tetszik de nem úgy mutatja ki ahogy kenne ! És a legelején volt 2 szer egy ejjszakas kalandunk ! Utána mondta hogy ő nem akarja fojtatni mert hogy én többet érzek iránta persze igaza volt! De most egy év után Egyik éjjel rám irt hogy idézem “ ilyen hamar véget ért a nap” egy étteremben dolgozok pincérnő kennt és ő ott dj volt ! Sajnos akkor éjjel nm lattam az üzenete vissza írtam neki de nagyon szűkszavú volt ! Így megírtam neki hogy szia ! Mellesleg majdnem minden alkalommal ő az első aki megnézi instagramon a storymat ! Kérlek adjatok tanácsot mit csináljak hogy legyen köztünk valami ! Előre is köszönöm ! Bocsánat a helyesírási hibák miatt !

#fiú #tetszik #Úgy mutatja
2020. aug. 10. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg neki egyértelműen leírni, hogy te kedveled, és neked tetszik, és randizhatnátok. Nézd, egy fiú nem különösképp szokott "misztikus" lenni (általában), nyugodtan meglehet neki mondani a frankót. Aztán vagy azt mondja, ja menjünk, vagy nem. Nos, én azt tanácsolom egyébként, hogy ne foglalkozz vele, leírásod alapján nem komoly szándékú fiú, te pedig arrra vágysz. Az igazság néha fáj.
2020. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Unalom uzonek tart. Meg talonba a kispadon. Valószínűleg épp nem ért rá a másik csaj akit fűz.


Ne akarj egy ilyentol semmit sem. Nem vesz komolyan. Maximum megint csak dugni akar egyszer kétszer. Többet nem akar tőled

2020. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a második hozzászólónak igaza van ! De akkor is úgy néz sokszor rám mint akit menten felfalna ! Meg mellesleg baszus ő írta azt hogy nem akarja fojtatni most mégis ! Annyir unom már ezt a játékot ! Amúgy együtt járunk színjátszó fellépésre és ott is mind néz meg ha mond valami vicceset rám néz ! Ez is azt jelenti hogy csak egy éjszakát akar ! Jaj annyira tetszik de már unom az egy éjszakás kalandokat nem mintha annyim lett volna de na ! Köszönöm szépen ! 😊
2020. aug. 11. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!