Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitsegeteket szeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsegeteket szeretnem kerni. Miért van az hogy idegroncs leszek és neki megyek a baratomnak?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok nagyon szeretem a baratomat, de sokat veszekszunk. kb 4 honapja megy az hogy ha,ossze veszunk bekattanok elszall Az agyam es neki megyek. pedig nem akarom. megszoritom a kezeit tiszta foltosak, folytogatom , belerugok, a fülét rangatom, leginkabb nyakara megyek es a kezeire. Miért csinálom ezt? miért? en nem akarom, de olyankor nem is en vagyok. mikor meglatom reggel hogy hogy néz ki egyszeruen szegyellem magam, fáj ez nekem h én ilyen ember vagyok?? miért? Vissza szokott ütni ekején nem, de most már ő is. Valaki tudna nekem segiteni? megakarok szabadulni ettől. Mit tegyek? orvos? vagy mi? azt mondja mindig hogy egy schiopata vagyok. Tudom igaza van. nem akarom ezt csinálni . Segitsetek nekem légyszives! mit tegyek? nagyon faj hogy ilyet csibalok. Tudna valaki segiteni?

2014. dec. 29. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én is hirtelen robbanós vagyok. ez azért van, mert egyszerre adok ki magamból mindent. Sportolj valamit, hogy levezesd a feszültséget.
2014. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2014. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ehhez tudom nem sport kell. Tudom hogy nem normalis dolog.. Egyre rosszabb minden. elhatarozom, hogy nem csinalom ezt es még is.:( nekem segitsegre van szuksegem. Szivem szerint elmunnek. Nem birom megállni hogy ne menjek neki. Egyszeruen bekattanok és idegroncs agresszív állat leszek
2014. dec. 29. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Pár dolgot át kellene gondolnod, ami az életedet illeti. Szerinted az, hogy így viselkedsz, veszekedtek, az gyerekes viselkedés, vagy egy érett gondolkodású, érzelmileg stabil nőre utal? És azon is elgondolkodnék a helyedben, hogy miért nem tudok nyugodtan leülni a barátommal és megbeszélni nyugodt, hideg fejjel a problémákat. Egyáltalán, beszéltek ti egymásnak az érzéseitekről, örömötökről, bánatotokról?


Én úgy látom a helyzetedet, hogy túl sok kimerítetlen energia van benned, amit másképp nem tudsz levezetni, csak így. Biztos van valami, amit szeretsz, pl. menj el futni, táncolni, stb.


És gondolkodj el még azon is, hogy milyen az életed. Boldog vagy?


17/L

2014. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk keresd meg a probléma forrását. Valami van ami miatt ilyen védekező mechanizmusod lett. Ha nem találod pszichiáter. Önmagadtól ne állíts fel semmiféle diagnózist az csak bebeszéléshez vezethet. A barátoddal pedig van eljártok addig is valami dühkezelési cuccra vagy megbeszélitek csendes keretek között. Vita veszélyben pedig menekülés, hogy az a bizonyos verekedős feled ne élhessen a lehetőséggel.
2014. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, hogy feszült vagy,de amit csinálsz az nagyon durva!! Én ezért úgy szájon vágnálak,hogy átszakítanád a falat.... Nagy szerencséd,hogy nem kaptad még meg....
2014. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolók egész jó tanácsokat adtak, fontold meg őket (megéri).

Pszihopata biztos nem vagy, a pszihopaták ugyanis minden cselekedetüket előre eltervezik, és utána nem éreznek bűntudatot.

2014. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj el pszichiáterhez. Nekik ez a hivatásuk, biztosan tudnak majd segíteni, sokkal inkább mint itt mi.

Bátorság kell hozzá, de a nehezén már túl vagy, megtetted az első lépést: Felismerted hogy van egy problémád, és szeretnél rajta változtatni. :)

2014. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!